4 Ayım Prograramım sizlerle Sizce Nasıl ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dorico tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dorico

dorico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır vuct geliştirmeye gidiyorum.

1.Ay
    Boy: 1.87
    Kilo: 68

4. Ay (Şuan)

Boy: 1.87
    Kilo: 79

Yavaş yavaş gelişmeye başladım diyebilirim. 3. ayda gainer kullandım şuan bitti biticek o bittikten sonrada protein takviyesi almayayı düşünüyorum.Gainer kötü yanları olarakta basenlerde ve göbekte yağlanmalr oluştu fazla şekilde göbek yaptım diyebilirm [sm=evillol.gif]

3 Gün gidip 1 gün dinleniyorum programım aşağıdadır sizce nasıl ? Ve daha falza kiloya gerek varmı şuan için sizce ?

[​IMG] [​IMG] [​IMG] :rolleyes::rolleyes:

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Gögüste çok fazla hareket var.Ben olsam dips, incline fly ı çıkarırdım.Ön omuz dayanmaz o kadar harekete.Hammer curl ü kesinlikle eklerdim.Scottlardan birini çıkarırdım.Omuz en makul olanlardan duruyor.Triceps de ben olsam bir tane compound eklerdim triceps dips, close grip bench gibi.Sırtta neden iki tane lat pull down var anlamadim sanırsam birisi enseye çekiş.Ben olsam sadece göğüse çekiş yapıp hem latt pulldown hem de cable rowing in setlerini artırırdım.Diğer rowing i de çıkarıp deadlift eklerdim.Tabi bu programı yazan hoca muhtemelen deadlift deyince pek sıcak bakmaz :) Bunlar benim fikirlerim senin de fikirlerin varsa karşılıklı tartışalım.

3. dorico

dorico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs olayına katılıyorum çok hareket var ve yorucu dipsi yapamıyorum diyeiblirm en fazla 3 çıkıyor. Bicepse Z barbel curl düşüyorum ben daha çalışmış hisediyorum kendimi. triceps dips yapmadım ama sorarım.deadlift e karşı gelceğine eminim :D

AnTiCoRe bunu beğendi.
  4. dorico

dorico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yukarı

Sayfayı Paylaş