4-5 kilo almaliyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve batuhanyeni tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. batuhanyeni

batuhanyeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Karin-Gogus kasinin daha iyi olmasi icin 4-5 kilo almaliyim. Hergun bolca yiyorum okulda doner falan ama kilo alamiyorum. Artik her sabah yumurta yiycem baska neler yiyeyim fikir verirmisiniz beslenme programi cok uzun is bir girdikmi cikamayiz

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bolca yeseydin kilo alırdın, kilo alamaman bolca yemediğin anlamına geliyor. Günlük 500 kalori fazlada alıp vücudun vereceği tepkiye bak. 2 hafta sonra kilo alımı başlamadıysa 200 kalori daha arttır.

3. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    hocam kalori hesabı yap. zayıf insanlar az yediği için biraz fazla yese yeterli yediğini düşünür. kendine göre çok yese de aslında yeteri kadar kalori almıyor olabilir. ben haftada 1. 1.2 kg falan aldım. 2 ay gibi bi süreçte 8-10 kilo aldım. pek de göbek yapmadım. yani ihtiyacın olan kaloriyi öğren ve ona göre tek tek hesaplayıp bi diyet listesi oluştur.

4. AzizShavershian

AzizShavershian Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    okulda döner yiyerek kilo alamazsın karbonhidrat ağırlıklı beslenmen lazım ve makarna,pilav ve haşlanmış patates yiyerek çok güzel kilo alırsın

5. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo alıcam diye abur cubura yüklenme kaliteli karbonhidratlar ile kilo almaya bak.Makarna-Pilav-Tam Tahıllı Buğday ekmeği-Elma-Portakal Suyu-Yumurta-Yoğurt-Yumurta-Peynir Her gün tüketmeye çalış...

Sayfayı Paylaş