4,5 Aylık Gelişim Yaş 17 boy 171cm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zübeyir düz tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 73 üye.
  1. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ağzınla kuş tutsan dahi ben senin 4,5 ayda yaptığına kesinlikle ve kesinlikle inanmıyorum çünki 4,5 aylık bi vücut deil bu tmm vücudun iyi ama milletide keriz yerine koyman çok yanlış sen sadece kendini kandırırsın bunu unutma bana kızan arkadaşlar olucak ama kendileri bilir sen kesinlikle 4,5 aylık bi sporcu deilsin......

2. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    gayet hoş ve fit duruyor vücudun. biraz daha kilo almalısın karbonhidrat ağırlıklı tüket

3. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de bu konuya değinecektim.Genetigin ne kadar iyi de olsa 4.5 ayda bu gelişme imkansız ve o beslenme programı ne öyle.Gece yatmadan ekmek yiyorsun bu kadar definesin bir de supplement kullanmadan 4.5 ayda yarışmaya hazırlanıyorsun.Hocan kim merak ettim gerçekten bize de yolla da bizi de 5 ayda supplementsiz yarışmaya hazırlasın.Madem bu kadar bilgili hocan var geceleri yatmadan önce ekmek yenmemesi gerektiğini söylemedi mi ?

Sen bence fakesin başkasının vücudunu paylaşıyorsun,paylaştıgın kişinin antreeman programını da bilmediğin için hocam paylaşma dedi diyorsun.Saygılar ...

4. metinozdmrr

metinozdmrr Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu vucuda şapka çıkartırım suplementt kullansa bile bu kadar gelişim imkansız yapmayın beyler

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    mesjalara bi detaylıca baktım anlaşılıyorki fake çünkü yağ varsa meyve yiyin diyor :) meyve şekerini hesaba katmıyor birde muz diyor. gece ekmek ? saçmalıyor açıkçası bizde sazan gibi atladık hemen :)

forum troll ü

6. zübeyir düz

zübeyir düz Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    adana
    1.si fake değilim yeni resimlerde atacam 2.si önceden vücudum parçalıydı zaten ama spor yapmıyordum çok zayıftım hani sadece cizgiler vardı 3.cüsü ister inanın ister inanmayın bu vücudu 4.5 ayda yaptım sende biliyorsunki ne kadar agır basarsan o kadar hızlı gelişir benimkide o hesap ben kilo alabilmek için geceleri yatmadan önce yemek yiyordum

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Biraz ağır olabilir ama ;

1.si 4.5 ayda 110kg benc'e çıkman imkansıza yakın..
    2.si sen o 4.5 ayın 1 ayını adapte süresinde geçiriyorsun zaten 3.5 ayda o vücut imkansız..
    3.sü arkadaşlar programını sormuş hocam paylaşma dedi diyorsun kendinizi ne sanıyorsunuz ? Burada bize neden birşeyler soruyorsun gidip hocana danışsana o sana gerekli bilgi ve yardımı sunacaktır.
    4.sü steroid kullanan kişilerde bile 4.5 ayda böyle bir gelişim söz konusu değil neredeyse..
    5. vücut iyi ama 4.5 aylık bir vücut değil kimseyi kandırmaya gerek yok..Çoğu kişi gibi yakında çıkıp 1-2 yıl yaptım ama ara verdim şuan 4.5 aydır tekrardan başladım deme :)

4.5 ayda bu vücut yapılır diyen arkadaşlarım bu sporu neden yıllarca yapmak istiyorsunuz 5 ay gelin bırakın sporu..

bdyc22, ercan41, YusufŞanalan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Aurora

Aurora Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum sırt,omuzlar,kanatlar gerçekten baya iyi karın kaslarınıda geliştirisen müthiş olur

9. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Komik misin sen hocanı söyle senin verdiğinin 2 misli para veririm sadece 3 ay çalıştırsın yeter bide o saçma yorum yapan kardeşlerim azminizi damardan bile alsanız 2 yılda arnold olamassınız ki senin 4.5 ayda olmadığın gibi gelip gerçek süreyi söylesen kimsede gelip aaa şuna bak kaç ayda yapmış ezik gibi bir cümle kullanmaz kendini küçük düşürme.

10. zübeyir düz

zübeyir düz Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    adana
    ben artık tartışmıyorum ya varya ne egoist insanlar var süreyi dogru yazdım ister inan ister inanma

11. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    4,5 ayda böyle vücut yapilmaz diye bir şey söylemek ne derece doğru bilmiyorum çünkü çoğumuzun atladığı bir şey var. adam 4,5 ayda salona standart olarak haftada 3 gün 2 saat idman yapmaya gidiyorum falan dememiş. Misal, sporcu bu işi kafaya takarsa, öncelikle vakti varsa yoğun bir programa girer. beslenmesine dikkat eder. supplementtir veya steroiddir kürünü yaparsa bal gibi de gayet vücut oluyor. kaldi ki baştaki mesajlarina baktim önceden de sporla ilgileniyormuş... Yani imkansiz değil. kaldi ki aksini ispatlayamadiğiniz sürece herkes suçsuzdur... bilmem anlatabildim mi... şahsen gittiğim salonlara ters üçgen gelip 5-6 ayda dediğim şekilde çalişip mutasyona uğrayan adamlari da gördüm. sorulmasi gereken soru şu. spor hirsi nereye kadar... sağlikli vucut mu önemli yoksa içi boş şişmiş, yaşlaninca geriye ne şekilden ne kuvvetten eser kalmiş vücutmu... ben her daim kuvvet ve fit görüntüden yanayim. o yüzden yapan arkadaşi tebrik ediyorum kendi emeğidir şevkini kirmamak lazim.

12. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Oncellikle tebrik ederim, benimde kendime gore hedeflerim var 3-4 aylik. Insanlarin bir-iki hatasini duzeltmek istiyorum. Supplementler gerekli birsey degildir. Sadece bir ektir. Hizlandirmaya yarar, AMA gerekli besini alabiliyorsa yemeklerden, geregi yoktur. Bir insanin benchinin kisa surede artmasinin imkansizligi yok. Nasil pre-workout icecekleri ise yariyorsa, o da birseyler bulmustur. Arti bbde onemli olan motivasyondur. Aklinda guc ve bileginde kuvvet varsa kaldirir. Umarim basarili olursun.

13. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu vücut senin olabilir, 4.5 aylık da olabilir.
    konudaki problem; herkes bu vücudu 4.5 ayda "sıfırdan" yapmışsın gibi algılamış.
    besbelli ki temelin varmış.

14. 53_ekrem

53_ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    4.5 ayı okuyunca bıde resımlere bakınca mumkunatı yok bukadar zamanda bu vucudun :)

15. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    ya bu resımlerı askerde carsı ıznını falan cıkarkenmı cektın sankı baya eskı fotolar gıbı geldı kac senelık :)

16. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    4,5 ayda 8 cm koldan ölçü almak iyimiş :D

17. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim kolum 24-25 arasindaydi hadi 26 cmde. bugun antreman sonrasi 32. Normalde de 29-30 arasindaydi. Bu benim 3.ayim. Niye olmasin? Ben anlamiyorum. Hadi subatta 4. Ayim ayim de.

18. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    En güzel açıklamayı yapmışsın kardeşim katılıyorum geçenlerde bir tane daha vardı 3.haftam diye yani millet gerizekalımıda yıllarca yapıyor ne kadar genetiğin ne kadar vücut yapın elverişli olsun 4.5 ay imkansız zaten ilk 3 ay supplement kimse kullanmıyor.

19. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul

20. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bnde 4 aya yeni geçtm kusursuz beslenme + supplemet ne kadar özen gösterdiysemde snn vücüdun yarısı değilim bu spora karşı hevesm azalıyor nerde hata yapıyorum sinirleniyorum spora başladk siniri öfkeyi alır diye tam tersi oldu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş