3ay

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve W.W. tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. W.W.

W.W. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhaba ben 19yasinda 170boyunda 65 kiloyum bugune kadar hic v yaka tshirt giyemedim universite sinavini ka andim (ozyegin hukuk) gitmrdim dondurdum bugun secim gunuydu oy vermek uzere gittim ve orda bile kimlik gosterene kadar kucukcocuk bkislarina maruz kaldim.Konuya donersem 3ay dir bv yapiyirun personal trainerine kadar tuttum beslenmeme dikkat ediyorum sabah4yum 100gr yulaf 50grlir 1dilim kdpek ekmegi 1somates ara ogun badem ve ton baligi oglen tavuk pilav ant oncesi makarna patates sinras musstecg toz ve 1muz aksam tavuk pilav yatmadan 100gr lor
    Buna ragmen bir gelisme gormemeekteyn neyi yanlis yapiyorum cunku artik cidden umudumu kaybetmeye basladim
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Haziran 2015 ---
    Bu sporda oncelikli hedefim artik cocuk gibi degil de bir birey gibi gorulmek ama yillar icinde ilerleyebildigimi gorsem hedefimseki vucut

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 7 Haziran 2015
  2. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Kardeşim bi defa o sakallarla çocuk gibi göstermene imkan yok Asıl konuya gelirsek bu durumu personal trainerinlede konuş vücudunu senden sonra en iyi bilen odur. Beslenmen bence gayet iyi . Çalışma programını bilmiyorum ama set sayısını arttırabilirsin , ağırlık arttırabilirsin , setler arası süreni azaltabilirsin ve hareketi yavaş yapmayı dene seni daha çok yorar ama pump etkisi yaratır diye düşünüyorum . Başarılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. W.W.

W.W. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Yorumun icin tesekkur ederim fakat omuz olcum 103tu sanirim kiz arkadaslarimin bilr daha genis gorunuyor ve 3ayda bie degisimde olmadi genetik mi diye dusunmeye basladim

4. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Genetik olsa bile gelişirsin ama nasıl biraz daha geç gelişirsin . Zaten 3 ay olmuş çok büyük bir gelişme gerçekleşmez . Sen ümidini kaybetme ve devam et . Bu işe neden başladığını düşün ve daha iyi çalış ben böyle yapıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş