35 kg verdim göbek kaldı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve x10. tarafından 17 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar hepinize merhaba. Bundan yaklaşık 1 yıl önce 35 kg verdim. 107 kg'den 72 kg'ye düştüm. Daha sonra 10 kg kadar daha aldım okuldan dolayı çok stres yaptım. Yine kilo verdim 74.5 kgyim. Ama beni çok üzen bir durum söz konusu. Göbeğim bir türlü gitmiyor. Eritemiyorum, kalıcı olmasından korkuyorum. Etrafımda benim gibi kilolu olupta sonradan zayıflayan 3-4 arkadaşım var. Onlar dümdüz. Ben neden böyleyim ? Göbeği kafama çok takıyorum ve çok üzülüyorum. Artık göbeğimi yok edip kas yapmaya başlamak istiyorum. Ama dediğim gibi bir türlü göbek gitmiyor. 2 yıldır Kickboks yapıyorum. Onun yanında da fitness. Yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Ne yapmam gerektiğini söyleyin. Bu forumda çok fazla tecrübeli İnsanlar var. Lütfen bana yardım edin ne yapmam gerektiğini söyleyin.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :)

DaiMoNer bunu beğendi.
  2. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yag depolarin karninda senin en son ericek ve en zor ericek yerin karnin su is zaman ve ciddi sabir ister kendine sunu diyebilmelisin gerekirse 10 yilda surse bu gobek gidecek kosu bandinda yada herhangi bi harekette tukendigin zaman son 1-2 tekrarin yada 10-20 saniye daha fazla kosmanin seni basari merdivenlerine goturecegini dusun ve pes etme dostum kararliysan hicbisey seni yildiramaz basarabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

x10. bunu beğendi.
  3. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim mahvoldum artık ya ne yapacağımı bilmiyorum hiç bi arkadaşımın bu kadar uzun sürmedi benim ki neden böyle yani neden böyle oluyor çok aşırı derecede üzülüyorum bunun bi oluru yok mu ?

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    belki postüründen kaynaklıdır bir fotoğraf atarsanız değerlendirebiliriz.

DaiMoNer bunu beğendi.
  5. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadasim gobek yaglarini antreman yaparak eritemezsin yani yanlis anlasilmasin eritirsinde vucudunun kalan kismi talan olur gobek yaglarini beslenme seklinle eritirsin bu isin %30 u spor %70 i beslenmedir gaza gelip sabah aksam kosu bandina abanirsan karnin duz aldugu zaman elinde dokunsan kirilacak kol ve bacak olan ciliz bir govde kalir

6. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Nasıl bi beslenme yapmam gerekir herhangi bir öneriniz var mı?

7. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Oncelikle yiyecegin her seyin besin degerlerini arastirmalisin eger 10 gr in ustu seker veya yag varsa sakin yeme ayrica yemeklerde bir iki damla yag kullan ekmegi azalt icecek iciceksen herseyin light i mevcut tuzuda az ye tuz cevresinde su toplayip siskinlik yapar kilon az olsada kilolu gozukmene neden olur agirlik calis kendini zorla full kosu yapma agirlik calismak cok iyi yag eritir daha sonra beslenme aliskanligi olarak sabah kalkinca ac karina iki bardak su ic yatmadan oncede ic metabolizman hizlanir cerez yiceksen ve oglen atistirmalik olarak leblebi ye leblebinin yag orani dusuk kahvaltida peynir yerine lor ye duzenli olarak karin kasi calis az ye sık ye her ogununu ikiye bol umarim yardimim olur :)

x10. bunu beğendi.
  8. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    bu iş sabır işidir, ben iki senede 150cm göbek çevresinden 102 cme düştüm, 88e düşeceğim inşallah, durumunuz benimki kadar kötü olmadığına göre pes etmek için erken diyorum.

9. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    hepinize teşekkür ederim, öneriler varsa daha alabilirim

10. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Astım, üst solunum yolu hastalıkları ve troid hormonu düşüklüğü tedavisinde kullanılan ilaçları "karın yağlarını hedef alan kuvvetli ilaçlar" sanıyorsanız söyleyecek birşey yok.

Allah için insanları yanlış yönlendirmeyin.

11. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Ben bu ilaçların amacı göbek eritmek dediğimi hatırlamıyorum ama...Yan etki ve ikincil etkileri bu yönde ayrıca gidip dnp gibi çok zararlı maddeleri mi önermemiz gerekiyor ? Sizin önce bu sporda neyin ne amaçla kullanıldığını öğrenmenin yanında deneyip ondan sonra ahkam kesmeniz daha doğru olur...İnsanların yönlendirilmesi onların cahilliklerindendir...Akıllı insan araştırır sorgular inceler ve kendi kararını ondan sonra verir...Herkes konuşmakta özgür fakat bilmediği konularda konuşması gevezelikten öte bir şey değil...

12. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    siz o amaçla üretilmemiş farmakolojik maddeler için karın yağlarını hedef alıyor dediniz mi, dediniz. Konuyu saptırıp, Dnp önerin diyen var mı? yok. Gevezelik tesbitiniz ise özeleştiri galiba, tam onikiden vurmuşsunuz katılıyorum.

Son düzenleme: 3 Ekim 2015
  13. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bizim hedefimiz doğrultusunda yağ azalmasına katkı sağladığı bilinen bir şey olduğunu söyledim o ilaçlar için...Ama siz küçümser bir havada bunlar basit ilaçlar bir işe yaramaz gibi yansıtmışsınız...Ne olacaktı ki ? Farmakolojinin neresinden ne kadar anlıyorsunuz onu bilmiyorum ama ben denemediğim bir şey hakkında konuşmam.Ayrıca hergün parti parti ilaç üreten bir şirkette üretim bölümünde çalışıyorum.Hergün yeterince hammaddeye maruz kalıyorum...Gevezelik konusunu senin için örneklemiştim özeleştiri değildi...

14. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Keşke küçümsenecek ilaçlar olsa da şöyle bir konuşmanın içinde olmasak, ilaçları küçümsemeden ziyade tehlike yaratmasından endişe ettiğim için sizi uyarmıştım. Her türlü hammaddeye maruz kalmanıza da ayrıca üzüldüm.

15. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    keşke bilgi verseydiniz :D

Sayfayı Paylaş