300 SPARTALI !!!!!

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve Mr.Olympia tarafından 12 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Filme cuma günü gittim gerçekten son zamanlarda izlediğim en iyi flimdi .savaş sahneleri muhteşemdi pers kralına gülmekten öldüm filmin son bölümlerinide gladyatöre benzettim :D

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bu kadar çok vücutcuyu hiç bir arada görmemiştim. Savaş sahneleri olsun filmin konusu olsun sesler olsun muhteşemdir gerçekten etkisindeyim hala

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben de en kısa zamanda izlemeliyim filmi,fragmanı bile tüylerimi diken diken etti ee gidenler de memnun :) Özel üye olmuşsun bu arada hayırlı olsun Veyron ;)

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    teşekkürler dostum

kadıköyde tepe nautilus a gitmeni tavsiye ederim sesler mükemmeldi gerçekten. Sevişme sahnesinde salondaki kızlara baktım söyle bir şekilden şekile girmişlerdi:D

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    filmin sonunda yarım kalmış bir filmden çıkıyorsunuz sanki..alışmışız amerikan filmlerindeki mutlu sonlara..
    çekim tarzı ve anlatımı çok farklı..savaş sahneleri için izlenilebilecek bir film..izlemezsenizde çok büyük bir fırsatı kaçırmış olmazsınız..

buarada leonidas'ı (kral) Soner Olgun'a (müzisyen) kraliçeyide Gamze Özçelik'e benzeterek izlemekten kendimi alıkoyamadım..belkide konsantrasyonumu bu bilindiklik kırdı..
    işte Soner Olgun
    bukadar olur yani..
    http://www.sonerolgun.com/new/html/galeri11_8.html

ha buarada 300 kişi hernekadar seçilmiş 300 olsada ateş geçidi isimli dar bir geçidi tutarak çok sayıda persi alt ediyorlar..zaten filmdede düçmanın sayısının hiç bir öneminin kalmayacağı dar geçit olarak bahsediliyor..özel bir savunma metodu (alay metodu imiş) , çok güçlü ve hırslı askerlerle başarılabilir gibi geliyor..

habuarada hiç bukadar six pack'i birarada görmemiştim.. :D

filmden gösterişli sahneler ve başrol..

6. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Arkadaşlar filmi pazar günü izledim.Filmde kesik kafalar havalarda uçuşuyor :eek:
    Birde Pers kralının leonidas'la dövüşmesini bekliyordum ama olmadı.
    Genelde film güzel sayılır özelliklede dövüş sahneleri olağanüstü çekilmiş...

7. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    pazar günü sabah gazetesinde yazıyordu ,
    herif film den önce göbekliymiş , 4 ay hergün vücud çalıştım diyor :eek: , güzel yapmış valla.

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Adamlarda para var imkan var kimbilir neler neler kullandı hiç 4 aylık vücut yoktu orada

9. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Gerard Butler - Yeni Hali

Gerard Butler - Eski Hali

10. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Pers kralı kayıpları karşısında öyle sinirlenmiş ki, geleneklerine göre bir cesede dokunmak çok büyük günahmış ama tüm cesetleri parçalatmış..Hırsını aldıktan sonra ne yaptığını bir daha düşünüp, onları büyük bir çukur kazdırarak içine gömdürmüş. Af için gözyaşı dökmüş. Her ne kadar tanrı-kral olsa da kendi kanunlarını çiğnemesi, ayrıca termopil'den sonra yenilmesi iyice sarsılmış olan otoritesini daha da kötü duruma sokmuş.

Gerard butler six packleri tamamen diyet sonucudur.Altyapı süper adamda. Özellikler Tomb raider creadle of life filminde son zamanına denk bir vücut dikkatinizi çekebilir.

Termopil, sanıldığı gibi daracık bir geçit değil.Aksine 300-500 kişilik yanyana grupların geçebileceği kadar geniş bir vadidir.Vadinin tam içinde çekilme son savaş sırasında meydana gelmiştir. Ayrıca genel coğrafyaya göz attığınızda ve o zamanki insan potansiyelini ele aldığınızda 20-30 bin kişilik bir ordu bile devasa görünebilirdi. İnsan nüfusu dünya üzerinde oldukça azdı zaten. Selahaddin'in ordusu gibi 200.000 kişilik orduları ancak M.S görebiliyoruz. Genel coğrafyadan da söz etmişken vadinin arkasına adam aşırtmak çok kolay. Eğer yunan kuvvetlerinin ciddi desteği olmasaydı sanırım onlar böcek gibi ezileceklerdi. Asıl işi onlar yüklenmiş.

Doğu-batı krizi konusunda hak vermemek elde değil. Özellikle iran'ın bugünkü politik tavırlarına bir gönderme olabilir. ama unutmayın ki bu tür propagandalar tüm dünya'da bizim milli karizmamızı da zedelemekte.

11. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Uzun zamandır bekliyordum bu filmi. Gerçekten süper efektler kullanılmış..Aslında tam bir efekt harikası yaratmışlar.Çünkü çekimler dar alan kısa paslaşma şeklinde yapılmış.Tabi eklentilerle ülkeye dönüşmüş..Herkese tavsiye ederim....

12. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Ben de 2 gün önce gittim filme,gerçekten çok beğendim. Efektler cidden insanı büyülüyodu.

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bende filmi çok merak ediyorum, hala izleyemedim maalesef, çünkü buna mutlaka sinemada gitmek istiyorum, o efektler eve sığmaz bence, kız arkadaşımlada gidemem, kana pek gelemiyor, en kısa zamanda gidip görsel bir şölen çekecem kendime.
    Yalnız, köfte Amerikalıların, koskoca İran medeniyetini bu film vasıtasıyla sinsice küçümsemeleri sinirime dokunmuyor değil.
    İran şu anda pek iyi durumda olmasa bile, çok büyük bir medeniyet, tarih olarak biz Türklerden daha gerilere gidiyorlar, ve bizim gibi, zaptedilmeyen, özgür olmaya alışık bir yapıdalar.
    Saygı duyduğum bir medeniyettir, dünün yamyamlarının koskaca bir medeniyeti karalamalarına gülüp geçerek izleyeceğim filmi.
    Zaten ancak filmlerde dalga geçerler, İrana saldırmalaraya büzüklerinin yiyeceğine imkan ihtimal vermiyorum, onların kalemi, Vietnam, Irak gibi cüce ülkelerdir, büyük medeniyetler bu Amerikalılara iki gömlek büyük gelir...

14. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu başlıkta Yunanisan - Türkiye maçının skoru ile ilgili espri yapmayın.

:D

15. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    filme dun gittim gercekten cok guzel sahneler var gerard butler in suana kadar cevirdigi en iyi film bence gercekten fizigiyle filme cok yakismis
    filmin hakkini fazlasiyla vermis
    herkese tavsiye ederim ;)

16. ekselans

ekselans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar 300 filmi için tüm yorumları okudum herkes çok güzel yazmış... Bende çıktığı gün gittim gerçekten güzel bir film. Özellikle Frank Miller'ın 300 çizgiromanından birebir uyarlama olduğu için birazda ondan güzel olmuş açıkçası... Filmle ilgili söylenecek çok şey war: Doğu-Batı sentezi, asıl barbarlık, tarihi çarpıtma falan filan ama burası yeri değil burası bir BB sitesi.
    Onun için konuya abs'lerden giricem :) Walla o 300 askerin hepsinin six pack filan değil alayının 8 baklası vardı :D Ben beöyle BB'ci askerleri hiç bir arada görmemiştim :D Gelelim bu adamların vücutlarına; hiçbirinde oynanma yok anladığım kadarıyla hepsi gerçek yani doğal vücut. (Leonidas) Gerard Butler'in eski vücudu çok iyi değil ama alt yapısı sağlam yine de Tom Raider'ın 2. serisinde iyiydi vücudu. Bu filmdeki vücutların nasıl yapıldığını merak edenler varsa resmi sitesine girip make the 300 bölümünden, Spartan Training bölümünden adamların nasıl vücut yapmak için çalıştıklarını görebilirsiniz. Walla hepsi traktör tekerleğiyle değişik yöntemlerle bıkmadan usanmadan çalışmışlar ondan da öyle vücutları var emeklerini almışlar yani :) Benden bu kadar... :D

17. TheKERIM

TheKERIM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu videodan http://joshsgarage.typepad.com/articles/2006/11/frank_miller_mo.html bahsediyorsun sanirim.

18. ekselans

ekselans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet Kerim kardeş bu videodan bahsediyorum izleyince oyuncuların o kasları nasıl yaptığını göreceksiniz ve de hak vereceksiniz ;)

19. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

THIS IS ÇANKAYA!

:badgrin: :badgrin:

20. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    sarc, bunun büyük olani varsa yollarmisin rica etsem ?

koptum :lol: :lol: :lol:

Sayfayı Paylaş