30 kilo verdim devamı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve KingTyson tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KingTyson

KingTyson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze iyi akşamlar öncelikle. Sormak istedigim konuya hemen gireyim. Ben 5-6 ayda 30 kilo kadar bir kilo verdim diyet ile 112 idim uan 82 kilo civarlarındayım.Boyum 170-175 Artık diyet ile kilo vermem yavaşladı Bende performans düşüklügü antrenman sonunda aşırı yorgunluk gibi nedenlerden dolayı ara verdigim spora devam etmeye başladım.2 haftadır salona gidiyorum. Antrenman başında ve sonunda 10 dakikalık yaklaşık 150-200 kalorilik bir koşu yapıyorum. Bu sizce kilo vermemi ne kadar hızlandırır? Yeterlimidir? Haftanın 2 günü antrenman yapıyorum.

2. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Haftada 2 gün ağırlık 20 dk da cardio mu yapıyorsun ?

Tam anlayamadım bende mı sorun var sen mi yazmamışsın ? dershaneden geldim kusura bakma 9 saatlik dersten cıktım geldim..kafam zor alıyor :)

3. KingTyson

KingTyson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ya işte 1 antrenmanım 1-1,5 saat sürüyo. salı ve cuma günleri gidiyorum antrenmana ve her antrenman başlandıcında ve sonunda 10 ar dk koşuyorum işte.

4. Maxpow

Maxpow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haftanın iki günü ve 10 ar dk lik koşunun pek fazla işe yaricani düşünmüyorum bence en az haftada 4 gün git ve 25 30 dk dan fazla koş.Koşu sonrasi hafif ağırlıklarla heryerini çalıştır ancak böyle sonuç alabilirsin bence.

5. Big Turok

Big Turok Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle tebrikler. 5-6 ayda diyet ile 30 kilo vermişsin. Umarım sağlıklı bir şekilde vermişsindir ve bi daha almazsın.
    Bence antrenman gün sayısını arttırmalısın. Yani haftada 3 gün ağırlık çalışabilirsin.

Boyum 170-175 demişsin, boyunu tam olarak yazarsan daha iyi cevaplar alırsın. Bence vücut yağ oranını felanda ölçtürmende ve burada o şekilde sormanda yarar var.

Sayfayı Paylaş