3 yıllık kendini bırakmışlığımın son günü bugün

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erdemecis tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erdemecis

erdemecis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.74 boyum var, 91,3 kiloyum. vücut tipim nedir bilmiyorum. fotoğrafını koyacağım siz tecrübeliler elbette bir fikir verirsiniz. sert bir diyet ve sert bir çalışma istiyorum. 3 yıl evvel 1.74 boy 69 kiloydum. 3 senede 23 kilo aldım.

her zaman olduğumdan genç gösterdiğimi söylerlerdi artık olduğumdan 5-6 yaş büyük göründüğüm söyleniyor. dahası ben artık kendimi çok ağır, bitik hissediyorum. koşu yaptığımı düşünmek bile beni yoruyor resmen. bu 3 yılda spora çok uzak kaldığım gibi (ki eskiden de öyle aman aman sporla aram olmamıştır) yağlı yavan demeden yedim. abur cuburu falan fıstığı. ama tüm bunlara son verme ve sağlıklı bir hayata adım atma zamanı geldi. buraya bugün öğlen çektiğim birkaç fotoğrafımı koymak istiyorum. burda araştırıp öğrendiklerimi uygulayarak çivi gibi olmak istiyorum.

bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim forumda yeniyim.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş