3 yıldır göbekliyim.Lütfen YARDIM ! Lütfen ! =(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ortalama İnsan tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ortalama İnsan

Ortalama İnsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

3 yıldır göbekliyim.Sebebi düzensiz beslenme,çok ekmek yeme falan.Mart ayından beri body yapıyorum,cardio yapıyorum.Vücudum Allah'a şükür iyi ANCAK öyle bir göbeğim var ki kollarım ve bacaklarımla uyumsuz.Kısacası görüntümü bozuyor.Ben kas yapımı için protein ve no-xplode almıştım onları bitirdim yararlarını da gördüm.Ancak cardio ve bolca twist ve mekik yapmama rağmen göbeğim erimedi !!! ERİMİYOR !!! =(

Şimdi hocam beni çağırdı ve bunu mutlaka almamı söyledi;

http://www.nutricionsport.com/image/Muscletech_hydroxycut_hardcore.jpg

Ancak ben araştırdım.Kafeine duyarlı insanlara iyi gelmiyormuş. =( Ne yazık ki benim cildim de,vücudum da çok ama çok hassas.Ne yapacağım şimdi ?

Zayıflama kemeri gibi saçmalıklara inanmıyorum.Bunun başka çaresi olmalı.Artık kas,mas falan da istemiyorum.Tek istediğim vücudum bir düzene girsin.Bir tek göbeğim sorunlu zaten.Lütfen YARDIM ! =(

Teşekkür ederim.

edit: Ayrıca Milk Thistle Plus kullanıyorum şu an.Sindirim sistemimi temizlesin diye.Bir sürü tahlil yaptırdım,filmler çektirdim birşey yok dediler.Evet hasta değilim ama feci feci göbek var öyle böyle değil.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2008
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bir andan hicbirseyon degismesini beklemeyin,forumda sorunlarinizla ilgili cok baslik var arama yapin,kurallari okuyun,ayrica basliginizda kural disi.

arama:cardio ve diet uzerine yapin.

aneximandros bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş