3 yıl aradan sonra body

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Paul_ tarafından 25 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese tekrardan merhaba arkadaslar 3 yıl once foruma giriyordum yaklasik 1 yıl kadarda body yaptım. Sonra bıraktım vs..

Sorum su suan 1.83 boyunda 67 kiloyum. 2 aydan beri body yapıyorum biceps ve triceps hatta omuzlar baya şekillendi ( sporu bıraktığımdada 36cmdi ) fakat gogus bir turlu olmuyor. Cok hafif bir sekilde belli oluyor antremandan sonra belli oluyor fakat iniyor... 3 sene oncede boyleydi... Acaba genetik bir problem mı var ? Gogus kasi cikarmak icin neler tavsiye edersiniz ?

2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Kilo almak mantıklı gibi görünüyor kilo alıp kas kütleni artırırsan geri kalmış olan bölgende gelişim gösterecektir. Başarılar :D

Paul_ bunu beğendi.
  3. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap icin teşekkürler fakat mesajımda bahsettigim gibi 3 yıl oncede body yapıyordum ozaman 1.83 boy 85 kiloydum kollar omuzlar baya Şişkindi ama gogus yoktu yani cok azdı haftada 2 gun cok agir bir sekilde çalışıyordum gogus icin üstelik :)

4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    gogus icin kilo almak sart bence yine yogun calis iyi.ye gogus gunleri antremaninda hakkinu ver

Sayfayı Paylaş