3 Km Koşusu

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Kyne tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kyne

Kyne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, 3 Km mesafeyi max 12.30 dakika da koşmam gerekiyor. Sigara kullanmiyorum ve kilo problemim yok. Antremansizim gercekten ve 3 ay gibi bi sure var onumde. Bugun kosmayi denedim 1200 mt yaklasik 5 dakikada kosabildim ve kesildim. Nasil bir program uygulamaliyim neler yapmaliyim gercekteb cok bilgisizim bu konuda ancak cok istekliyim yasim 24 boyum 1.77 lutfe bilgilerinizi esirgemeyin .

2. Doğukan1226

Doğukan1226 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Buca/Şirinyer
    Ortalama 15 kmh ile koşmanız gerekiyor sanırım ve 3 Km az bir mesafe değil. Bence ilk olarak mesafeyi koşabildiğiniz hızınızı bulun bandta. Haftada 4 gün antrenman size uyuyorsa ilk günü hep aynı tempoda mesafeyi koşabildiğiniz hızda, ikinci günü belirli periyotlarda hızı artırıp sonrasında azaltarak, üçüncü günü tempoyu sürekli arttırarak dördüncü gün ise açık havada hedef mesafeyi geçecek şekilde çalışabilirsiniz. Çok bilgili değilim fakat ben olsam böyle yapardım. 3 ayda her türlü hedefinizi gerçekleştirirsiniz gibi geliyor. Başarılar.

Sayfayı Paylaş