3 kiloluk dumbel işe yararmi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve genckan06 tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. genckan06

genckan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ÜNCELİKLE HERKESE KOLAY GELSİN BEN 3 KİLOLUK ARTTIRILABİLİR DUMBEL ALDIM YAŞIM 18 BOYUM 1.85 KİLO 88 VE ZAYIFLAYIP VÜCUT YAPMAK İSTİYORUM ABARSISIZ ŞEKİLDE AKŞAMLARI OKULA GİTTİGİM İÇİN SALONA GİDEMİYORUM 3 KİLOLUK DUMBELLA GÜNDE 200 SAĞ 200 SOL 50 SAĞ KANAT 50 SOL KANAT HAREKETİ YAPIYORUM FAYDASI OLURMU YADA OLMASI İCİN NE YAPMALIYIM ISINMADAN YAPTIGIM İCİNMİ? KOLLARIM ŞUAN ÇALISAN BÖLGELER HEM ŞİŞ HEMDE AGRIYO CVP VE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM BİİDE ZAYIFLAMAK İCİN BİBER HAPI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM İŞE YARARMI?

NOT:5 yıl lisaslı basketbol oynadım bıraktıktan sonra kilo aldım ne oldu anlamadım :S bench_O

2. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    3 kilo ile vucutun v sini yapamazsın ama hareket ettikçe yağlarından kurtulabilirsin.. basket geçmişin de var üstelik extradan koşmalısında bence..

genckan06 bunu beğendi.
  3. cokcu

cokcu Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece Dumbell yeterli değil, en azında ilaveten barbell ve ayarlanabilir bench press sehpası olması gerekiyor. Okul kitaplarınızın da ağırlığı 3 kg olsa gerek, onlarıda kullanabilirsiniz aslında :) tabi bu şaka...

Evde çalışıyorsanız cardio çalışmalarını ihmal etme olasılığınız da yüksek.
    Hiç birşey doğada koşmaya benzemez, çevrenizde koşu yapabileceğiniz uygun yerler bulmanızı öneririm. Tabi diğer bir konuda beslenmeniz ile ilgili. Biber hapı değilde... doğal bir şekilde beslenerek zayıflamak en ideali...

Nedense boy kilo oranınız normal gibi görünüyor. Sanırım bölgesel olarak zayıflamaya ihtiyacınız var. Forum içerisinde beslenme açısından yardımcı olabilecek bir çok makale ve konu var. Araştırabilirsiniz...

genckan06 bunu beğendi.
  4. genckan06

genckan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için tşk ederim uykumu düzeltip en kısa zamanda koşuyada başlıycam tavsiyelerinize her zaman açıgım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:33 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=c6xrE9ZjfpM dediğiniz büyle bişeymi ?

Sayfayı Paylaş