3. kez bu spora başlıyorum ve bırakmak istemiyorum, yardım edermisiniz.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ufukblog tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ufukblog

ufukblog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu zamana kadar hep yanlış yönlendirmeler yüzünden kilo veremedim ve bu sporu hep umutsuzluğa kapılıp bıraktım.

174 boyum var 89 kiloyum göbek ve göğüs kısmında aşırı yağlanma var.

Bu kez dietisyen eşliğinde diete başladım. Fakat spor salonundaki hoca sadece cardio yapmam gerektiğini söylüyor. 20 k bisiklet, 10 dakika uzay yürüyüşü, 30 dakika tempolu yürüyüş verdi. İlk 1 ay böyle yapmam lazımmış. Sizce bu doğru mudur ? Ağırlık antramanı hiç yapmamam kas kaybına yol açmazmı ?

Ve ayrıca bu vaziyette eğer gerekiyorsa supplementde kullanmak istiyorum ne önerirsiniz ?

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Yağ oranın 30 ların üzerindeyse ağırlık antrenmanı senin için tehlikeli olabilir hocanın amacı önce yag oranını düşürüp saglık risklerini azaltmak olabilir suplement kullanımı gerekmez şuan için diyetinize sagdık olmanız yeterli tabi diyetisyene program hazırlamadan önce spor yaptıgınızı söylediyseniz

3. JoinVille

JoinVille Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sıkıntı bende de var başlayalı 1 buçuk ay kadar oluyor spor'a başlangıç analizimde %33 yağ oranı çıkmıştı şimdi onu anca %30 a indirebildim. Sırf cardio çalıştırıyorlar :) arada kaçamak yapıp ağırlık kaldırıyorum elimde değil :))

4. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Lutfen beni yanlis anlama anladigim kadariyla altyapinda yok. Oyuzden kaybedecegin kas ne olabilir ki?
    Cardiondan once nescafeni ic kapsonlunu giy kulakligini tak mis gibi terle..
    Beslenmeyide biraz kisarsan zaten gayet olumlu sonuc alirsin.

5. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    hocan bence dogru yapmis bende 178 boy 86 kiloydum 5 ay once , ilk 2 ay kardiyo calistim sonrada agirliga gectim, daha onceden altyapim vardi ancak sende hizli bir sekilde toparlarsin bence , suanda 89 kiloyum ve gobek kalmadi

https://www.bodyforumtr.com/index.php?threads/103596/

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş