3 hafta ve Kilo Aldım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gundi tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gundi

gundi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese selam,

Pek aktif kullanıcı değildim bir yıl aradan sonra girdim tekrar Form sayfasına umarım konuyu doğru yere yazmışımdır. Dostlar 23 yaşındayım 1.78 boyun da 104 Kilo oldum artık baya rahatsızlaninca bu Kilo sorunundan marmara park ta bi spor salonuna yazıldım Salon ve hocalar eyvallah lafım yok hepsi uzmanlar ama 3 hafta oldu kilo vermek ve sağlam form kazanmak için yazıldığım yerde Kilo almaya devam ediyorum. Bilinçsiz Spor yaptığımın farkındayım bi program yok bi sistemim yok hocalara da iyi dedim ama herşeyi özel ders özel ders diye baglamalari da olmuyo ondan hiç yanaşmıyorum 1o ders de şu kadar Kilo verirsin bu olur böyle olur diyolar para da iyi para yani internetten çok araştırdım ama yok yani bi çalışma programı bulamadım 104 Kilo ya da 5 ay da çıktım 25 kilo aldım. Ve 1 ay sonra yazılı bi sınavım var astsubaylık sınavı açıklanması olursa ki mülakat ı spor sınavı falan 3 - 3.5 ay var nerden başlamak gerek hoca dan ders mi almalı yoksa sizlerden tavsiye mi almalı bi bilen yeşillerı yakarsaa ☺

Sayfayı Paylaş