3 günlük berbat beslenme sonuçları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Emrecan2442 tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar merhaba 3 gün boyunca egzersiz yapmadım ve kola cips gibi şeylere bir gün boyunca çok takıldım mezuniyet günü dolayısıyla. Gözle görülür fark olamayacak tabi fakat acaba bu beni kötü etkilemişmidir bir günlük kötü beslenme ?

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Profesyonel değiliz hiçbirimiz bu spor bazılarının sandığı gibi beslenme orucu veya masturbasyon orucu değil.Biraz rahat olun.Sağlıklı yaşam ve body için tabii ki olabildiğince iyi besleniyoruz ama prof. değiliz bu kadar dert etmeye bence gerek yok,ara sıra ufak kaçamaklar yapılabilir.

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim yorumun için :)

4. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Kardeş mezuniyet mazeret bikere bunu bikenara bırak sen istemeseydin yemezdin o cipsi kolayı .arkadaşın dediği gibi kaçamaklar yapılır ama cips cola içiceksen ni düşünceksin. Yağşeker bizim düşmanımız sayılır.böyle kaçamaklar yapcaksanda 3 gün yerine 1 gün tercih edip kaliteli karb ve proteine yönel

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  5. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim benim, 1.5 yıldır ben ne öğün kaçırdım ne eksik protein aldım ne de spora gitmediğim gün oldu. Emin ol bir profesyonel kadar yükleniyorum bu işte. 1.5 Yıl boyunca ben arkadaşlarımla dışarı çıkıp ne içtim ne gezip kafelerde midemi boş şeylerle doldurdum ama bunca şeyin üzerine 4 yıllık lise hayatımda kardeşlerime benim beslenmem düzenli kusura bakmayın gelemem diyemem, gelince de bir şey yemeden boş boş oturmakta ayıp oluyor orada haşlanmış derisiz tavuk göğsüde bulamayacağımdan yemek zorunda kaldım zaten bu kadar yüklenmesem bu işe bir gün için gelipte buraya yorum yazılmasını istemezdim. 1.5 yıldır ben ağzıma yapay meyve suyu sokmadım hep taze sıkılmış ama bir günlük oldu işte. İstemeseydinle olmuyor işte orada ne yapabilirdim ki ?
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2014 ---
    ayrıca 3 gün boyunca yemedim bir gün sadece 2 bardak kola ve bir avuç cips ve 7-8 kesim patates kızartması saydıklarımın bizim için zarar ölçütünü biliyorum ama tek günlük kaçamak yanlış anlaşılmasın 3 gün antrenman yapmadım o ayrı dinlenme süresi verdim kreatin kürüme başlıycam diye hafif sıkıntılarım vardı vücudumda. Konu başlığında abartmış olabilirim ama bir vgci için gerçekten berbat bir beslenme.

Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  6. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Kardeş kaç senedir neyle beslendiğin beni bağlamaz. açtığın başlığa yorum yaptım bana açıklama yapmana gerek yok istediğini ye :)

7. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yorumun için teşekkür ederim beni yanlış anlama benim anlatmak istediğim yani mazeret değil :) çok sağol :)

8. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bende mezuniyetten dolayı biraz içki vs yaptık bişeyler birdaha yaşanmaz bunlar mezuniyet özellikle lise 2-3 günde olsa keyfini çıkarmak gerek bence aşırıya kaçmadıkça tabi cips falan yapmadım bende biraz dengesizleşti yemek saatlerim şu sınavıda bi atalatalım stres stres nereye kadar :) sıkıntı yapma yani birşey olmaz şimdi sağlam spor ve beslenmeye devam kolay gelsiin sınavda başarılar :)

9. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    aynen okul bitiyor calisma asil simdi basliycak calisirdim hep aksam bir yuruyus bile yapamazdim hep oturma spor sonrasi mecburen sonuçta 4 yilim gecti bir gun de boyle oldu iste fazla takilacak bir sey degil aslinda sanada kolay gelsin kardesim basarilar :) şu sporu yapan insana duydugum saygiyi kimseye duyamam :) cok sagol

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş