3 gün üst üste idman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dewil1111 tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dewil1111

dewil1111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konuya gelmeden önce ben fitness a 2011 de başladım ama çoğu insan gibi ara vere vere devam ettim en son yaklaşık 10 ay filan sürekli devam ettim ve 2014 Eylül de ara vermiştim.Ocakta tekrar başladım.Bunu neden anlatıyorsun derseniz belki sorumun cevabı bu anlattığım şeyle değişebilir.Daha fazla uzatmadan ben bazı sebeplerden dolayı spora 3 gün üst üste gidebiliyorum ama aynı bölgeleri üst üste çalıştırmıyorum.1.gün göğüs arka kol 2.gün kanat ön kol 3.gün omuz ve bacak çalışıyorum.Böyle çalışmam gelişimimi engeller mi yoksa sıkıntı olmaz mı.Lütften yardımcı olun ve bilen kişiler cevap verirse sevinirim.İyi akşamlar sağolun şimdiden

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    baska sansin yoksa tabiki olabilir,bacagi diger iki günün arasina alirsin bu sayede üst vücut bacak gününde bir gün dinlenmis olur.

dewil1111 bunu beğendi.
  3. dewil1111

dewil1111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haklısın bu aklıma gelmemişti ama göğüs ve arka kol çalıştıktan sonra omuz çalışırsam 2 gün üst üste arka kol çalışmış olurum omuz yerine bacak ön kol ertesi gün de kanat omuz çalışssam daha iyi mi olur.Bizim yurdun spor salonundaki hoca pek hoca olduğunu da sanmıyorum 3 gün gidip 4 gün dinlenmekle verim alamazsın dedi de oyüzden sormuştum

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    hicbisiy yapmamaktan iyidir degilmi?gelisemicem diye bisiy yok sadece biraz arastir programini o yönce yap,araya bacagi at,illa bacak günü omuz yapican diye bisiy de yok,gögüs triceps omuz girersin ne bilim olur yani.

dewil1111 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş