3 aylık değişim yorumlarınız benim için değerli içeri beyler....

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve helenix tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. helenix

helenix Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Erzurum
    öncesi ve sonrası 3 aylık değişim hala göbeği eritmekte zorlanıyorum bi fikriniz var mı

Ekli Dosyalar:

nehiralp bunu beğendi.
  2. ysfdmr28

ysfdmr28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle 3 ay iyi gelişmişsin kardeşim kollar ve göğüs hakkını vermişsin kardiyo ya ve beslenmene dikkat ettiğin zaman istediğin olur. İyi çalışmalar

3. Halil Samet

Halil Samet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tek çözüm KARDİYO :):D

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet @Halil Samet arkadaşımız tam da üstüne basmış göbeğini eritmek için kardiyo çalış besin konusunda http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki linki tavsiye ediyorum fakat karın egzersizlerine olan önerim resimlerine göre 2 ay sonra çalış ve karın çalışıyorsan 2 ay ara ver ilk önce sıkı bir şekilde Bacak,Omuz,Sırt,Kanat,Güğüs,Kol kaslarına sıkı çalış vücudundaki yağ oranı azaldıktan vücudun sıkılaştıkdan sonra 2 ay sonra Karın,Bel,Adonis kaslarını çalıştırırsın yani 2 ay sonra karın antremanlarına başlarsan 5 ayda tüm kaslarını çalıştırırsan toplam 7 ay sonra süper vücut yaparsın başarılar ;)

5. helenix

helenix Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Erzurum
    yorumlarınız için teşekkü ederim ayrıca optimum gold standart protein tozukullanıyorum sizde tekrar besin takviyesi almalı mıyım ?

Sayfayı Paylaş