1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 aylık değişim 16 yaş. (fitlik adına, motivasyona ihtiyacım var)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve baskn35 tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    yaş 16 boy 168
    kilo 60

Beslenme;
    10:00 kalkış 3yumurta beyazı + pekmez veya bal
    11:00 kahvaltı 2 tam yumurta + kahvaltılıklar (light peynir, ceviz, badem)

okulda 15:00 100 gr light ton balığı
    16:30 okulda mevsim meyveleri
    Sabah ve aksam 1 büyük bardak light süt.
    18:00 idman öncesi 150 gr tavuk şinitzel, 1 porsiyon pilav veya makarna, salata.
    İdman sonrası 1 muz 200 gr tavuk, sebze yemeği (21:30)
    idmandan 1 saat sonra 5 yumurta beyazı 22:30
    yatmadan 2 yumurta beyazı ve light süt.

Bel 82 den 76 77 civarına düştü
    kol 30 dan 32 ye çıktı bildiğim aklımdaki ölçüler..

Arkadaşlar şu aralar ailem üstüme çok geliyor, yani beslenmeyi hiç aksatmadan yapmaya calisiyorum ve gercekten beni zorluyor, kimi der yok boyun uzamaz, kimi der kızlar vücuda bakmıyorki. Bu sporu kız için yapan kim anlamıyorum.
    1 kişi şuana kadar kardeşim kolun çok iyi olmuş oran çok iyi olmuş demedi. Motivasyonumda büyük eksiklik var isteksiz gidip geliyorum
    haftada 4 günden günde 400 500 mekik cekerdim Son 1 haftadır nerdeyse çalışmıyorum. Anlamıyorum illaha bulk mu olmam gerekiyor? Benim amacım fit vücut ve bu şekilde seviyorum illa kıyafetin patlayacak gibi durması gerekmiyor, ne yapıcam bilmiyorum. Sporu bırakma aşamasındayım. Lütfen yardımcı olun.

Suplement sorucak olursanız sadece 900 gr muscle tech nitrotech kullandım
    Onuda idman sonrası 1 ölçek içiyordum kısa zamanda bitti..

Ayrıca beslenmemdeki yanlışları ve eksikleri düzeltebilirseniz sevinirim, haftada 5 gun idman yapıyorum.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 3 Ocak 2012
    TorettoEA bunu beğendi.
  2. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Vücut fit ve mükemmel de keşke eski resimlerinide koysaydın. kıyaslama yapardık.iyi çalışmalar

baskn35 bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    abdomınal kasların dıger kaslardan farkı yok hep aynı şeyı yazıyorum dıycekler ama herkezde aynı hataya düşmüş 400-500 tekrara gerek
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/kar-n-kaslar-le-ilgili-en-yayg-n-mitler.html

benım ailemde anne taraf çok ıyı dıyor baba taraf aşşağlıyor ortada kaldım ama spordan hıc sogumadım 30 kg kadar zayıfladım baba taraf tebrık edıcegıne laf edıyor annem ve o taraf cok ıyı olmussun dıyor

kendi hayatın kararlarıda kendin ver nasıl vücut istiyorsan öyle yap

spor mutluluk verir insana hayatını düzene sokar bırakırsan hayatında bir boşluk olur

bu arada vücudunuz 3 ay için ama mide şiş gibi geldi bana yağ değil sanırım başka bırsey yada reısmlerden oyle gozukuyor olabılır.

neverzz ve baskn35 bunu beğendi.
  4. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    dostum teşekkür ederim fakat mekiklerle ilgili sorunu anlayamadım biraz daha açık olup anlatabilirmisin

5. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    dostum benle yaşıtsın birşey söylemek istiyorum insanların düşüncelerini pek önemseme ben okuduğum okulda dar gömlek giyiyorum omuzlarımın geniş olması sebebiyle vücud baya ön plana çıkıyor bu sene başladıgından beri 20'den fazla kızdan iltifat almışımdır fakat 30'dan fazla erkek tarafından alay konusu olmuşumdur (atlet giymiyor,kendini kasıyor,bak yürüyüşe bak vb)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:35 ----------

bu arada benim annemde gidişatımı beğenmiyor :)) omuzlarım geniş belim kız gibi olduğu için ona göre çirkin olmuşum üçgen vücudları beğenmyior kendisi gençlik zamanında ülkede kaslı adam yoktu 16 yaşında oğlu böyle olmuş şükredeceğine :))

karamaske2911, Azi ve baskn35 bunu beğendi.
  6. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    :D anladım dostum çok teşekkür ederim seninde ölçülerini merak ettim doğrusu üye fotoları kısmında konun varsa linkini bekliyorum

7. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
  8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    üç ay için çok iyi bence, durma devam et :)

baskn35 bunu beğendi.
  9. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    eleştirileri bekliyorum

10. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Bence eleştirecek bir şey yok çünkü vücut gayet güzel, güzel olmasaydı bile 3 aylık bir vücudu kimse eleştirmemelidir bence...

baskn35 bunu beğendi.
  11. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    üst taraf fit ama belin çok kalın geldi vücuduna göre.alt karın yağlı. diğer taraflar 3 aya göre iyi devam et dostumm başarılarr

baskn35 bunu beğendi.
  12. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    3 aya göre gayet yerinde ve güzel bir vücut. tricepsleri ve alt sırtı unutma diyorum çalışırken.

beslenmende bir yanlış var dikkat ettiğim, 11 ile 15 arasını boş geçiyorsun, o arada da ufaktan bir şeyler atıştır derim ya da o ton balığını erkene çek birazcık.

bunun dışında eklemek istediğim, karnını beğendim. kafana fazla takma o bölgeni, zamanla istediğin şekle oturtursun vücudunu zaten.

vücudun genel manada çok güzel, çalışmayı sakın bırakma çünkü bu şekilde gidersen tahminim çok iyi bir vücuda erişeceksin...

baskn35 bunu beğendi.
  13. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    herkese teşekkür ederim, 11 ile 15 arasına ceviz,badem koymayı düşünüyorum, hem yemeside kolay sıkıntı olmaz.
    Bel bölgesine gelince, gerçekten çok fazla enerji harcıyorum, merak edenlere mekik programımı yazabilirim;
    normal crunch sehpasında crunch 4x40
    dips aletinde kollardan tutarak ayakları 90 derece kaldırma (bel serbest) 4x25
    yatarak çakı hareketi 4x25
    ve komando mekiği. (anlatması zor arastırırsanız bulabilirsiniz)
    Fakat anlamıyorum birtürlü bel çevresini inceltemedim.
    herkese teşekkür ederim

14. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar vucuda bakmaz diyen hangi arkadaşınsa bellkı üst düzey kıskançlığı var kimsenin şevkini kıramasına izin verme vucudun gayet fit olmayanlar tabiki moralini bozcak unutma mevye veren ağaç taşlanır

baskn35 bunu beğendi.
  15. mRmavi

mRmavi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bencede vücut süper sakın pes etme devam et 2-3 ay sonra meyvelerini dahada olgun bi şekilde toplarsın 3 aya göre cok ii yoldasın ;)

baskn35 bunu beğendi.
  16. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    vücudunun anatomisi güzel kardesım yemene ıcmene aynen dıkkat etmeyle beraber bu sporu devam et kımsenın dedıgıne bakma herkes agzı var ki konuşuyo aldırma ılerıde cok faydasını goruceksın bu sporun emın ol ben sız yaşlarda başlamadıma yanıyorum kısacası durmak yok yola devam ( bu sözü soyleyenlerı hıc sevmem ama doğru söz) ;) :)

baskn35 bunu beğendi.
  17. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    herkese motive edici yorumları için gerçekten teşekkür ederim

18. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    dostum şoyle soyliyim böyle senin yerinde olsam alt karını da eritip ölçü almazdım. Aklımdaki vücut budur ama sen daha kasarsın bişe diyemem herkesin kendi zevki. 3 aya göre çok iyi bence de

baskn35 bunu beğendi.
  19. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    teşekkür ederim dostum aslında amacım tamamen dediğin gibiydi, fakat gerek kıyafet üstünde olsun gerek hocamın dediğini arkadaşlarımın dediğini göz önünde bulundurmak olsun, 32 cm kol hernekadar parçalı olsada düşük bir rakam, omuzu genişletip kolları belli bir noktaya getirdikten sonra sadece forumumu koruyacağım. Bu arada o alt karın inanılmaz zor eritiliyor, eritmeye başlarsam heryerden ölçü kaybederim :(

20. Kaannn

Kaannn Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudun harika.Beslenmeni biraz daha zenginleştirip antremanlarınıda güzel yaparsan yaza bomba gibi girersin :)

baskn35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş