3 aylık DEĞİŞİM YARDIM!

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve y.ş tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    ÖNCELİKLE HERKESE İİYİ FORUMLAR FOTO ÇEKMEYİ PEK SEVMEDİĞİM İÇİN FOTOLARI ÇEKİP EKLIYCEM SONRADAN

BAŞLANGIÇ OLARAK 28 ŞUBAT GÜNÜ VG SPORUNA BAŞLADIM YEMEM İÇMEM GERCEKTEN SAGLAM OLDUGUNU DUSUNUYORUM
    SABAHLARI 2 SARI 2 BEYAZ YUMURTA SEBZELI OMLET VE GUNLUK MUTLAKA 2 OGUNDE 150-200 GR ARASI KIRIMIZI ET YADA TAVUK GOGSU YİYORUMM... KARB OLARAK KOMPLEKS OLANLARI SECIYORUM..
    HER NEYSE 28 ŞUBAT GÜNÜ ÖLÇÜLER:
    BOY: 185 CM
    KİLO: 87.5 KG
    OMUZ: 120CM
    GÖGÜS: 105 CM
    KOL: 32 CM
    KARIN: 101 CM
    GÖBEK BAYA VARDI
    28 MAYIS
    BOY: 185 CM
    KİLO: 83.5 KG
    OMUZ: 123.5 CM
    GÖĞÜS: 106 CM
    KOL: 34 CM
    KARIN: 95 CM
    İLK 3 AY BİRAZ KİLO VERME AMACLIYDI ANCAK YİNEDE GÖBEK TAM ANLAMIYLA GİTMİŞ DEĞİL ALT TARAFTA AZ YAGLI BÖLGE KALDI..
    ANTREMANIM GENELLIKLE GÖGUS-BİCEPS-BACAK-KARIN OMUZ-TRİCEPS-SIRT KANAT-KARIN OLARAK HAFTADA 4 GUN GİDİYORUM..
    ŞİMDİKİ PROGRAMI BİRAZ DAHA AGIR HALE GETİRDİK GENELDE TEKRARLAR 10-7-5-3 ŞEKLİNDE AGIRLIK ARTTIRARAK DAHA FAZLA KAS KÜTLESİ İÇİN UYGUNMU SİZCE? BU PROGRAMA KARDİO EKLESEM GÖBEK DAHA FAZLA ERİRMİ SİZCE? GELİŞİM NORMALMI YOKSA DAHA İYİ OLABLİRMİYDİ?? DAHA YENİ PROTEİN TOZU TAKVIYESINEDE BAŞLADIM OPTIMUM GOLD KULLANMAYA BAŞLADIM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN TEŞŞKURLER

2. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hevesini kırmak istemem ama gerçekten yavaş kilo vermişsin. Karın bölgen 101'den 95'e düşürmüşsün. Elbette bu da bir başarı beni yanlış anlama ama bence daha fazlasını yapabilirdin 3 ay içerisinde. Günlük tahmini olarak kaç kalori aldınız ?

3. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    tahmini olarak hesap yapmadım hıc ancak ama söyle bısey var spora baslamadan oncekı yedıgım basıt carb herseyı hayatımda cıkardım kılo verme konusundada herhalde vucudum tembel bıraz... genellıkle her antrenman oncesı 20-30 dak hııt cardıo yapıyorum 2 dak yuruyus 2 dak tempolu kosu seklınde oluyo... şimdiki program daha agır oncesınde 30 dak cardıo gercekten yoruyo hocanın demesıde saglam proteın alıp yoluna devam etmen lazım gıbı bıseyler soyledı tam tatmın etmıyor her salonda oldugu gıbı ılgı sadece ılk 1 ay... kısacası gobektekı gerı kalan yagları nasıl erıtırım hacım kaybetmeden l-carnitine kullansam etkısı olurmu acaba yorumun ıcın tesekkur ederım ayrıca

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  5. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    teşkkurler yardımınız için;)

bodykazm bunu beğendi.
  6. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kalan yağı yakmak istiyorsan CLA ve L Carnite alıp yoluna devam edebilirsin

7. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    olimp l-carnitine sipraris ettim bakalım.. her antrenman oncesı uygun olurmu kullanmam yoksa sadece cardıo yaparken mı kullanmak daha mantıklı bi bilginiz var mı?

Sayfayı Paylaş