3 aylık boşa geçen zaman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fiko07 tarafından 16 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    evet başlığı böyle açtım çünkü gerçekten zamanım boşa geçti.gittim spor salonunda hocam sağolsun bana hiç yardım etmedi ne beslenme programı yaptı ne bişey ölçüyü bile zar zor aldırdım.yaptığım hareketlerin bile nizami olup olmadığını bilmiyorum ve 27 cm kol 3 ayda 28 oldu anca.şimdi ise salonumu değiştirdim.burdaki hocam beslenme programı çıkardı hareketlerinde bi programını çıkardı.konuya gelelim şimdi

1. sorum şu sabah kalkınca 4 yumurta yediriyor 2 si sarısız ben bunları yerken zorlanıyorum midem bulanıyor ne yapabilirim?

2.sorum ise düzenli beslenme haftada 3 gün spor ile daha iyi gelişim katedebilirmiyim?

şimdiden sağolun.

2. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Beslenme çok önemli tabiki. Düzenli ve protein ağırlıklı bir beslenme programı yapmadan düzgün bir vücuda sahip olman çok zor..

Haşlanmış yumurtanın beyaz kısmını diğer iki yumurtanın tamamı ile bir tabakta ufalayıp karıştır. Daha sonra isteğine göre biraz karabiber veya kekik de katabilirsin yumurtanın kokusunu bastırır. Ben öyle yapıyorum. İçine 100g lor peyniri de katsan hiç fena olmaz :)

3. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Resimdeki vücut seninse gayet iyi , moralini bozmana gerek yok...

Sayfayı Paylaş