3 aylık bi yağ yakımım..yorumlarınız..ss var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve splash19 tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    üsttekiler 4 ay önceki halim
    alttakilerde 3 ay önceki halim şu an 4.aydayım...
    arkadaşlar gelişme varmı farkedemiyorum sizin yorumlarınızı almak istiyorum
    lipo 6x ile birlikte diyetteyim ama protein olarak yumurtadan başka bişiy bilmiyorum bazen yogurtta yiyorum başka önerceginiz bişiyler varsa
    78 kilodan 73e düştüm ama bel bölgesi beni rahatsız ediyo
    Haftada 4 gün antrenmandan önce
    15 dkka tempolu koşu
    400 mekik
    400 yanlara eğilme
    600 sopa çevirme yapıyorum ama zarzor biraz eritebildim günde 3-4 sefer nescafe içiyorum sade sert...weightlifter

2. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    en alttaki 2 fotograftaki spora başladıktan 3 ay sonra çekildim...4 ay öncesinde 2 ay boşluk bırakmıştım ondan öncede 9 ay sürekli gidiyodum spora ama 2 ay boşluk verince çok kilo aldım

3. darkfury81

darkfury81 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    hocam bence cok iyi olmussun bide boy ve kilo yazarsan daha iyi olur ne yer ne icersin bunlarıda detaylı yazarsan kilo verme cabasında olan benzer durumdaki arkadaslara da fikir verir bide ilk durumdaki kıllı vucut ile son fotoğraftaki hale nasıl geldin ozellikle gobek ve goğüsteki kıllardan nasıl kurtuldun tekrardan tebrikler

4. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    boy:1,82
    kilo şu anda 73 70e insem yeterli olcak heralde yağ yakımına yükleniyorum özellikle
    bi yandan protein almak biyandanda yağ yakımı için baya çaba sarfediyorum ama bazen kaçırıyorum yediklerimi...
    sabahları kahvaltıda 5 yumurta beyazını yağsız tuzsuz teflon tavada lorla birlikte pişiriyorum yanındada bikaç dilim karpız 5 adet zeytin...tadımlıkta peynir yiyorum...tabiki kahvaltıya başlamadan yarım saat önce lipo6x alıyorum 2 adet
    öğlenleyin bişiy yemiyorum ya bikaç meyva yerim ne varsa elimde...ardından sade sert bi nescafe içerim sindirim sistemini baya hızlandırıo farkediyorum terlemekten duramıyorum yerimde içerken...saat 5 gibi spor salonuna gitmeden önce yine 2 adet lipo 6x alıyorum ve spor salonunda bol cardio agırlıklı çalışıyorum...aslında şu anki fotolarımı çekmem lazım o fotodaki halim 1 ay önceki şu anda biraz daha fazla gelişme var... çekerim bikaç güne kadar yenilerinide koyarım...kaldıgımız yerden devam edelim akşamda spordan gelince 5 adet yumurta beyazı yine yanında bi kasede yogurt yiyorum...sonrasında birazcık karpuzla geçiştiriyorum en son gece 12ye dogru bi sade sert nescafe daha içiyorum... bütün günlük programım bu...protein tozuda almayı planlıyorum yakın zamanda ama ondan öncesinde yağ yakımını çogaltmam lazım...kıl konusuna gelirsem tüy dökücü kullandım...

5. lennox01

lennox01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    alttaki resimlerde sanki karın içine çekilmiş gibi :D

6. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yok dostum benim karın bölgem öyle nedense :S acaip istiyosan şimdi bile çekerim foto yine aynı

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben proteın olarak yumurta ve yogurttan baska bırsey bılmıyorum kısmında yardımcı olayım..Tavuk, et, hındı, yumurta, sut, lor, peynır, yogurt bunlar kısaca proteın kaynakları..

Kılo vermeye gelınce her nekadar bu fotograflar ne kadarlık anlamasamda ( :) ) bence ıyı bır asama kaydetmıssın..

8. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    resimlerin arasındaki yazıda yazım yanlışım var üstten 2 fotograf 4 ay önceki zamandan ilk başlarken yeni salona çektim evde alttan 2 fotografta 3. ayın sonunda çektim şimdi 4. aydayım verdigin protein bilgi içinde teşekkür ettim...ama bel bölgesini özellikle inceltmem lazım sopa çevirme yanlara eğilme yapıyorum twist yok spor salonunda bende sopa çevirmenin sayısın çogalttım

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Sayısını artırmana gerek yok zıra bel bolgesını calısarak beldekı yagları erıtemessın..Orayı erıtmek sadece cardıo ıle olur..Forumda cardıo dıe aratıp bılgı alabılırsın..Yag yakımı bolumune bakabılırsın..

splash19 bunu beğendi.
  10. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o kıllara ne oldu :D

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Gordugun gıbı almıs kılları..Konuyla alakası olan yorumlar splash19 ıcın daha makbule gecer..

12. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ewt arkadaşlar konuyla ilgili yorum yaparsanız daha makbul olur kıl konusunuda bukadar takmayın kafanıza...

13. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    çok iyi bir yol katedmişin splash19 başarılar dilerim, bu arada lipo 6 x'den toplamda kaç kutu ve kaç ay boyunca kullandın? Direkt diyetle berabermi kullanmaya başladın yoksa ilk diet yapıp kilo verme yavaşlayıncamı lipo 6x kullanmaya başladın?

14. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Evet iyi bir yol kaydetmişsin şimdi yağları yaktın brzda kas yapmaya bak bence...

15. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    lipo6x den bi kutu aldım 240 kapsüllük hala kullanıyorum... spora başladıktan 1 ay sonra aldım lipoyu ve diyetle birlikte başladım kullanmaya...3 aydırda kullanıyorum azaldı sayılır lipo fazla kalmadı bitince bi kutu daha sipariş etcem...

16. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ewt şu aralar proteine fazla yüklenmeye bakıyorum kol ve göğüs kısmı biraz daha şişti yeni resimlerimi de koyabilirim belim biraz daha inceldi... 98cmden 90cm'ye indi dün ölçtüm...

17. Emre A.

Emre A. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum killari nasil yok ettin :) bende cok rahatsizim. bize de aciklarsan cok seviniriz bende kurtulmak istiyorum su killardan.

18. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dostum tüy dökücü kullandım depitak men ama etkisi fazla sürmüyo kökünden kurtulmak istiosan bitki dermanın kökünden yok eden losyonu var ama fiyatı tuzlu diye biliyorum bende alıcam onu ama işte fiyat...bu şekilde çıktıkca tüy dökücü kullanıorum okadar... ama okadar takmayın kafanıza ve yorumlarınızı halime göre yaparsanız daha iyi olur...saygılar..

19. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    yağı yakınca kıllardamı yok oldu nedir:D

20. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    vay be belindeki disklerde sağlammış ne zaman kayacak bakalım...sopa çevirmeye devam:badgrin:

Sayfayı Paylaş