1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 aylık bi değişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Tosuncuk tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tosuncuk

Tosuncuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kısaca fikirlerinizi almak istiyorum

Boy şuan 174 kilo 69 yaş 17 e 1 ay kaldı :)

3 ay öncesi ve sonrası farklı telefonlardan çektiğim için ten rengim öyle

Ben bu vucut tipi olarak ne oluyorum hangi bölgelere ağırlık vermeliyim hızlı ve güzel bir gelişim için önerileriniz nelerdir ve kilo vermelimiyim göbekte yağ fazla cidden ve en hoşuma gidenlerde karın kasları :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Karın kaslarını geliştirmek pek de kolay değil yemek programına çok sıkı bir şekilde uymalısın tabiki fit bir yapı için evde özellikle en alternatif çalışma tekniği şınav-barfix-mekik-squat egzersizleridir takibi egzersizlere başlamadan önce mutlaka kardiyo egzersizlerine başlaman koşu,ip atlama,cimlastik hareketleri gibi yemek programı olarak http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki linki öneriyorum http://gencvefit.com/ çok yararlı bir sitedir mutlaka araştırmanı şahsen tavsiye ediyorum başarılar ;)

3. Tosuncuk

Tosuncuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben spor salonunda yapıyorum sporu şuan ağırlık yerine kardiyoya mı yöneleyim birde kollarım vucuduma göre ve bileklerim aşıro ince ve güçsüz bir çözüm yolu söyleyebilirmisiniz spordaki hoca da kilo alman lazım dedi program verdi ama her gün uygulamak çok zor :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş