3 Aylık Antreman Programım Yardımlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve batu4134 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar,

Spor salonuna 3 aylık yazıldım ve şuan 1. ayını doldurdum. Adaptasyon sürecinden sonra haftada 3gün uygulayacağım bir program hazırlandı Kol-Bacak-Göğüs-Sırt ve 20dk Eliptik bisiklet, Antreman bitiminde 15dk koşu bandı ve karın ve adonis sıkıştırma egzersizleri şeklinde. Şuanda 80 kiloyum ve birazda olsa gelişmeyi vede yağların eridiğini görebiliyorum. 2 günde bir spor öncesi ve sonrası ''Amino Asit'' kullanıyorum. Beslenme olarak dukan diyetini uyguluyorum(Arada bozuyorum tabi :D). Günlük ortalama 3 litre su içiyorum ve spora gitmeden yarım saat önce 0 şeker türk kahvesi. Amacım Fit olmak ve karın kasları adonisleri çıkarmak yani kaba tabirce ''Plaj Vücudu''. Bu konuda ustalaşmış yada bilgi sahibi olan abilerimden kardeşlerimden yardım ve önerilerinizi bekliyorum sizce 3 ayda istediğim gibi bir vücüda sahip olabilirmiyim?. Unutmadan 3 ay bitiminde 1 ay ek olarak şekillendirme çalışacağım. Herkese iyi günler iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş