3 aylık çalışma ( Yardıma ihtiyacım var )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Body16 tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar ben 3 aydır bu sporu yapıyorum. Daha önce 2 sene sanayide çalıştığımdan biraz alt yapı vardı. Şöyle bir sıkıntı var gittiğim spor salonunda herkese aynı programı veriyorlar yani sizin anlayacağınız ilgi alaka yok malesef. Ben kendimle ilgili açıklamaları yapacağım ve buna göre bana bi antreman programı verirseniz çok güzel olur özellikle kanat çıkarmak istiyorum malesef henüz pek bi kanat kası belirtisi olmadı. Şimdiden teşekkürler. Spora başlamadan önce 82 kiloydum kilo vermek amacıyla başladım fakat kilo aldım :D sanırım kullandığım protein tozundan :D ama şuan şikayetçi değilim aldığım spor bi tutku haline geldi ve bırakmak istemiyorum. 3 aylık gelişimimi tamamen forumdan öğrendiğim ve internetten araştırdıklarıma borçluyum.Salondaki eğitmenlere falan soru sormaya gelmiyor çünkü. 3 aylık peşin para verdiğimden çıkamamıştım bu hafta bitti 3 ay çıktım yeni salona geçtim. Verdikleri program pek tatmin etmedi ondan buraya yazıyorum. NE YAPTIYSAM FOTOĞRAF YÜKLEYEMEDİM
    SPORDAN ÖNCE ÖLÇÜLERİM
    kilo : 82 ---------- ŞU AN 84 KİLOYUM
    boy : 1.82 cm-----
    kol : 34-----------ŞU AN 39,5
    bel : 85 ----- ŞUAN 92
    omuz : 117-------ŞU AN 126
    gögüs : 100--ŞUAN 108
    ÇOK ACİL ADAM GİBİ PROGRAMA İHTİYACIM VAR CARDİO+ AĞIRLIK
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Nisan 2015 ---
    bU KONUYU KAPATIRSANIZ SEVİNİRİM
    FASFA
    ARKADAŞLAR KONUYU BAŞKASI BENİM ADIMA AÇMIŞTIR ASIL KONU AYNI İSİMDE OLAN DİĞERİDİR. BU KONU YANLIŞ KAPATILIRSA SEVİNİRİM. AÇIKLAMA BANA AİT DEĞİLDİR.

Son düzenleme: 23 Nisan 2015
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş