3 aydir gelişemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TheProject tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Bu spora 4 ay önce başladim ciddi olarak protein tozu beslenmeye dikkat ve programla
    ilk 1.5-2 ayda mükemmel geliştim kol 30 du 34 oldu omuz 118 di 122 oldu göğüs 97 di 97 kalmiş ama eskisine göre cok daha sekilli duruyor 2. ayim dolunca yeni programa geçtim

hergün ant sonrasi caliştiğim bölge ağiridi hareketleri düzgün yaptim beslenmeme dikkat ettim illaki şeker cukolata arada oluyor ama inanin abartmadim şuan 2.5 aydir devam ediyorum ve hiç bi bölgemde gelişme yok kolum da damarlar mükemmel şekilde artti bazen o kadar hoş duruyor damarlar anlatamam babamda diyo damarlara bak felan diye tabiki belli bi süre sonra gelişim yavaşlar 2 cm için 4-5 ayimi vermem gerekebilcek ama ben 4. ayimdayim ve 34 cm kol cok büyükde değil artık gelişimin yavaşlicak denmesi için erken değilmi 4 ay hani kolum 37 olsa 38 e geçmese itiraz etmicem ama benim kolum 34 hatta bazen 33 bu aralar 33 yani benim şahsi fikrim benim biraz yağim vardi spora başlamadan önce ölctürdüm 13,6 di şuan 11,6 tarti ölctü özel bi tarti belki yağ yaktiğimdan hani kolum incelmiş olabilirmi yağ yakmişim öyle gozukuyor ama gözde görülen birşey yok

HATTA BEL CEVREM 84 DÜ SUAN 88 Kilom ayni civarda yağ oranim düşmüş ama bel artmiş nasil bi sacmalik

buraya kadar okuduysanız teşekkürler lütfen yardim edin uykumada dikkat etmeye calişiyom min 8 saat uyurum

yaş 17,75 diyelim ( 4 ay sonra 18 ) boy 178 kilo 73,5-74,0 değişiyor

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman programını degıstırmeyı denedın mı?

3. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    belki sürekli aynı şeyi yapıyorsundur programı değiştirmeyi dene bana göre

4. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    yazıyı iyi okuyunuz antreman programını 2. ayda zaten değiştirmiş...
    bence vücudunu şaşırt sanırım 3 gün bütün vücudu çalıştırıyorsun 4. gün ekle orayada en çok çalışmak istediğin bölgeyi ekle o bölgede gelişme görürsen geride olan bölgeleri eklersin...

5. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    sabretmen gerekiyor...daha 4. ayında bunu dememelisin...o kol her ay 1 cm büyümeyecek...gelişimin yavaşlaması çok normal...sene sonuna kadar 36 olursun sonra uzun bir süre o şekilde kalırsın..hemde bir iki ay değil..1 yıl kadar..sonra 1cm daha..2 yıl daha....biz öyle duyduk abilerimizden...şimdilik tek yapabileceğin beslenmeni artırmak...belki bir iki ay sonra kreatine başlarsın o biraz ilerletir....

6. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    yeni program aldim süper setli felan fena terletiyorda sonuçta bu agırlık calısmakta yağ yaktiriyor, kolum 30 dan 34 oldugunda o sürecte ve 34 de damar yoktu 2.5 ay geçti 34 haala ama damarli yani sanırım yağ yakmişim

Sayfayı Paylaş