1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ayda kendim için mucize....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve budyy tarafından 6 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. budyy

budyy Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir-istanbul
    arkadaşlar hepiniz fotolar kötü falan yazacaksınız haklısınız, sabahın 7 sinde işe gitmek için hazırlanırken cep telefonumla bu kadar çekebildim :(.
    kendim için mucize yazmamın sebebi ; daha önce 8 ay boyd yapmıştım . bi trafik kazasından dolayı 6 kez ameliyat geçirdim, bu süreçte tam 11 kilo aldım ve asla eski halime dönemem diye düşünüyordum...
    tekrar spora başlayalı bu gün tam 3 ay oluyor...
    bide amacım offf dedirtecek kadar büyük hacimli bi vucut değil, modellik yapıyorum. benimki daha çok fitness vucudu sayılır.
    spora başladığım ölçülerim ;
    omuz ; 115
    göğüs ; 103
    bel ; 91
    kol ;35
    kilo ; 88
    şuanki ölçülerim ;
    omuz ;123
    göğüs ;105
    bel ; 80
    kol ; 37
    kilo ; 76

Ekli Dosyalar:

• 1 (3).jpg
      1 (3).jpg
      Dosya Boyutu:
      52,2 KB
      Görüntüleme:
      804
    • 1 (9).jpg
      1 (9).jpg
      Dosya Boyutu:
      64,3 KB
      Görüntüleme:
      841
    • 1 (8).jpg
      1 (8).jpg
      Dosya Boyutu:
      64,6 KB
      Görüntüleme:
      824
    • 1 (6).jpg
      1 (6).jpg
      Dosya Boyutu:
      21,6 KB
      Görüntüleme:
      652
    • 2.JPG
      2.JPG
      Dosya Boyutu:
      22,2 KB
      Görüntüleme:
      765
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen resim ekleme kurallarini oku.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Değerli üyelerimiz son zamanlarda Kendi vücut resimlerim bölümümüzde çok sayıda başlık yönetim tarafından kilitlenmiş, editlenmiş ya da kaldırılmıştır.
    Bu konuda yönetim olarak Sizlerden gelen tepkiler doğrultusunda gerekli tedbirleri almak adına bir takım kurallar çerçevesinde resim eklenmesine karar verdik.

Siz değerli üyelerimizin almış olduğumuz kararları destekleyerek bu bölümün daha kaliteli olmasına katkıda bulunacağınıza eminiz. YÖNETİM

1.EKLEYECEĞİNİZ RESMİ KONTROL EDİN
    Kendi vücut resimlerim bölümüne resim ekledikten sonra olumsuz yorum ya da geçersiz bir sebepten dolayı kaldıramayacağınızı düşünerek ekleyiniz ''Resmimi kaldırır mısınız'' talepleriniz dikkate alınmayacaktır.

2.RESİMLER HERKESİN GÖRECEĞİ YAPIDA OLMALI
    Ekleyeceğiniz resimlerin toplum ve ahlaki yapısına aykırı olmamasına dikkat ediniz.
    Bu gibi resimler silinecek ve ekleyen kişi siteden uzaklaştırılacaktır.

3.GÖZE HİTAP ETMELİ
    Ekleyeceğiniz resimler mayolu alt eşofman veya şort ile çekilmiş olanlar kabul edilecektir. Atletli ve gömlekli resim eklemek yasaktır.

4.KENDİ RESMİNİZ OLMALI
    Ekleyeceğiniz resim kendinize ait olmalıdır Başkasının resmini eklemeniz halinde üyelerin sordukları sorulara net cevap veremeyebilirsiniz.

5.DEĞİŞİK AÇILAR DAHA İYİ YORUM DEMEKTİR
    Ekleyeceğiniz resimler üyelerin görüşüne tabi tutulduğundan daha iyi bir sonuç almak istiyorsanız normal pozisyonda önden, arkadan ve yandan çekilmiş pozlar ekleyiniz.

6.OYNAMA YAPILAN RESİM RESİM DEĞİLDİR
    Ekleyeceğiniz resimlerde ışık oynaması dahi yapmanız resim e boyut vereceğinden kişilerin olumsuz yorumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Resimleri doğal haliyle ekleyiniz

7.AYRINTILAR EKSİKLERİ GİDERİR
    Eklediğiniz resimde eğer ölçü belirtmişseniz kişilerin olumlu ya da olumsuz yorumlarına istinaden kişisel tartışma yerine mezure ile çekilmiş resim yada video ekleyerek haklılığınızı gösterir ve üyelerin aydınlanmalarını sağlarsınız.

8. AÇIKLAMA YAPINIZ
    Resminizi eklemeden önce açacağınız başlık açıklayıcı olmalı sadece resim eklenmiş bilgi bulunmayan başlıklar silinecektir.

9. SABIRLI OLUNUZ Açtığınız başlıktaki resminize yorum yapılmadı diye 2. baskı yapmanız hem kurallara aykırı hem de başlığınızın değerini düşürecek katılımı ve görüşü azaltacaktır.

10.ONAY KALİTELİ BİR BAŞLIK DEMEKTİR
    Son olarak Kendi vücut resimlerim bölümüne açacağınız her başlık yönetimin onayından sonra yayımlanacağından yukarıdaki tüm kuralları kabul etmiş bulunmaktasınız..

Bu kurallara uyan fotoğraflarını bekliyoruz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş