1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ayda karın kası before and after

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tanks tarafından 9 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. tanks

tanks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ben vücudumun dığer bolgelerınden memnunum şişiripde koymak istemedim ama karın bölgesındekı kasları yavaş yavaş belırgınleştırmeyı başardım sanırım bunu 3 ayda yaptım 3 ay once 176 boyunda 85 kg ıken suan 70 kılıyum ve sıze sorum şu kasların baklava dılımını alması ne kadar sure alır antreman stılım şu 1 gun calısıp 1 gun dınlenıorum hep boyle calıstıgım gunlerde karın olarak şunları yapıyorum
    4*25 tane normal mekik
    4*20 tane adonis ıcın ters mekık ayakları havaya kaldırma
    4*30 dan yana esneme sag ve sol yan adonısler ıcın (10kg ıle )
    bunu 1 gun dınlenp oburgun yapıyorum proteın yeterınce almaya calısıorum ramazanda bıle sahurda hep 2 yumurta tawuk gohsu we bulgur pılavı yıyorum ıftardada balık tawuk et yanı proteın degerı olan ogelerı kullanıorum hayatımdan yağı çıkarmış gıbı bıseyım en az sekılde alıyorum şeker ve tuzda aynı sekılde sıze sorum ne kadar surede karın kasları baklava halini alır yaklaşık 15 gundurde bır abımın werdıgı whey proteın tozu kullanıyorum antreman sonraları ama bıtmek uzere :D resımlere gecelım
    3 ay oncekı halim karın olarak :
    http://i51.tinypic.com/2qxcmx1.jpg
    http://i54.tinypic.com/vxdi0j.jpg
    ve şimdiki halim karın olarak :
    http://i52.tinypic.com/8x1p3t.jpg
    http://i56.tinypic.com/2ynruv4.jpg
    onerılere acıgım yorumlarınızı beklıyorum
    (not kardiyo ıcın ıse hergun top oynuyoruz delı gıbı koşuyoruz arkadaşlarla en az 2 saat gecelerıde bazen oynuyoruz halısaha maçlarım oluyor yanı aktıf bırısıyıım )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:58 ----------

kaslar baklava dilimini ne zaman alır sizce böyle çalışmaya devam edersem ?

Son düzenleme: 9 Ağustos 2011
  2. muro45

muro45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence aldığın prorein miktarına göre çalıştığın program düşük
    kimine fazla gelebilir ama 500 mekik hareketinden fazla çalışman gerek ( alt üst yan karın )
    1000 e kadar gidebilirsin artk nasıl olsa bir gün dinleniyorsun ben 3 haftada koca göbekten kurtuldum üst karında baklavacıklar hafif belli olmaya başladıı sana tavsiyem 500-1000 kolay gelsin

3. tanks

tanks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    sadece karın çalışsam dedıdıgın dogru 100 tane normal mekık 80 tane ters mekık 120 tane de yan adonıs war 300 eder omuz gohus sırt kol hepsını 1 gunde yapıyorum vucud ta bıyere kadar 500 1000 mekık fazla zorlar dıye dusunuyorum :) onerın ıcın cok sagol belkı bıraz daha zorlayabılırım

4. muro45

muro45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımm sadece karın çalışıyorsun sanıyordum ama 500 e yakın tut gene o kadar fazla olmuyor 500 yeterli

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    500-1000 mekik çekmekle karın kası belli olmaz.

6. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    karnın benle aynı. günde 5 bin defa çek istersen ama o yağlar gitmedikce kaslar gözükmez.

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aynen lordmarvel'in de deidği gibi..vücuttaki yağ oranını karın kaslarını8n görüleceği kıvama getirmeden istediğin kadar mekik ,karın hareketleri yap işe yaramaz...burda sakın moralini bozma,sadece doğru olanı ve senin bilmediğini belirtmek istiyoruz...

kısacası ; kilo vermiş olabi,lirsin,ancak vücut yağ oranını % 6-7 gibi değerlere indirmeden istediğin six pack leri göremessin...diyelim değerleri o yüzdeye getirdin o zmaan getirdikten sonra yine bak eğer yine olmamışsa biraz daha aşşağıya çek yağ değerini..

kolay gelsin...

saygılar...

mr.mike ve sultanmehmed bunu beğendi.
  8. tanks

tanks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    biliyorum yağ oranının dusmeden sıx packların gozukmucegını bu ne kadar zaman alır dıye sormuştum sadece 3 ayda gene bıraz sıktıkca usttekıler belırgınleşıo 6 sene futbol oynamştım onun yararı war dıye dusunuyorum kucukken

9. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sadece pilates topunda mekik çalışın 1 haftada gözle görülür etki 50x3 yetiyor kendimden gördüm

10. Wes-Dex

Wes-Dex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece mekik six-pack baklava çıkarmaz ki arkadaşım :) Cardio yapman gerekiyor six-pack için

11. Panoraya

Panoraya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlar Erimedikçe Karın Kası Belli Olmaz.Görünüşede Bakılırsa Bana Göre Belli Değil.

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

anladım sen yağ oranının düşmedikçe,sadece mekikle karın kaslarının görünmiceğinide bilyosun sadece zaman olarak kaç ay da ortaya çıkar diye soruyosun anladığım kadarıyla...

o zaman yalan yanlış bilgi vereceğime bu konuda yani süre konusunda bilgim yok ..kusura bakma...

13. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    süre konusunda senin uygulayacagın cardio vg programı beslenme düzeni kullanılan takviyeler zamanın uzun ve kısalığını değiştirir ne kadar disiplin o kadar kısa süre

14. pr

pr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tawuk gohsu değil tavuk göğsü . vücut çalışacağına derslerine çalış...

STNR, gargo, -hitman- ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    karın kası göremiyorum. bi 3 ay daha çalışmalısın sadece göbek gitmiş programın yanlış bence. 3 ayda çok çok iyi bir karın elde edebilirdin çünkü.

2157 bunu beğendi.
  16. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    diyetsiz olmaz.

17. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ya arkadaslar bana kızmayın benmı yanlıs anlıyorum okudugumu karın kasından bahsediliyo ama ortada karın kası yok arkadasın

18. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Usta öncelikle diyet, kardiyo lazım. Yağ oranını yakaldıkdan sora yağ oranını koruyup, karın hareketlerine hafif ağırlıklar ekleyerek yapabilirsin. Şuan meme uçlarında, karında vs. yağ oldugu göze çarğıyo. Sıkılaşıp, yağ oranınıda düzene soktukdan sonra dediğim gibi ağırlıkla karın çalıştığında kendilerini göstermeye başlayacaktır. 1000-2000 mekik hiç bir işine yaramaz, kalori yakar onun yaktığı kaloridende birşey olmaz. Aşırı ağırlıklada karın çalışırsan kaslarda yırtılma olabilir. O yüzden çalıştığın ağırlık seni fazla zorlamamalı.

19. serhat88

serhat88 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasında herşey yağ oranını düşürmekte değil mi?Salondaki hocam bu aralar hep aynı şeyi söylüyor.Sen ağırlığını çalış hacmini al mekik programını da aksatma,zamanı gelip yağ atmaya uğraştığında,o yağın altından çıkanlara inanamıcaksın :=))

20. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Sadece mekikle zor, bir süre sonra artık hiç yanmamaya başlıyacak, 3x, 4x.. 100 lere 200.. lere cıkacan yine yanmicak sıkılcan bırakcan karını :).

Sayfayı Paylaş