3 ayda 10 kilo kardio programı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Bootex tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bootex

Bootex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet , başlıkta da belirttiğim gibi 3 ayda 10 kilo (yaklaşık) yağ yakımı gerçekleştirilebilecek program tavsiyelerinizi , tecrübelerinizi bu başlık altında paylaşmanın yararlı olacağını düşünüyorum . Bu vesileyle hergün açılan onca boş , cevapsız kalan birçok başlığında önüne geçmiş oluruz diye düşünüyorum .

İlk program benden ;

Standart salon kardio
    : (Beginners)
    *20 dk. İnterval cardio (sıralı kardio)
    *15 dk. normal bisiklet
    *Basit ısınma hareketleri (Boyun , bilek , omuz ,vs...)
    *10dk. İp atlama
    *Mekik haketleri ve türevleri
    *Basit agırlık çalışmaları (bkz. yeni başlayanlar)

Programı yaklaşık 2 haftadır uyguluyorum ve meylerini almaya başladım diyebilirim . Sizde uyguladığınız veya uygulayıpta sonuç aldığınız programlarınızı paylaşırsanız birçok kişinin tecrübelerinizden yararlanabileceğini düşünüyorum .

2. skazer23

skazer23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    basit ağırlık çalışmaları derken ağırlık programım oluyo dimi süper set göğüs mesela ?

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Proteini azaltmadan kalori miktarını günlük ihtiyacın altına düşürdükten sonra her programdan verim alınır. Yağ yakımı programla değil, beslenmeyle alakalı bir durum. Ağırlık çalışmak ve yeterli protein kasları korur, vücut da kalori açığını birikmiş yağlardan karşılar. Flexor'un yazdığı başlangıç ve devam programları da, haftada 4-5 günlük splitler de, alt vücut/üst vücut, itme/çekme, itme/çekme/bacak, Starting Strength, Stronglifts, Lyle Mcdonald's generik bulking routine, PHAT, German Volume Training, 5/3/1, hepsi yağ yakarken kullanılabilir.

4. Bootex

Bootex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet , chest pres , trapez vs ...

Sayfayı Paylaş