3 Aydır spor yapıyorum fazla yapıyorm zararmı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve exe1ans tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Hayatımda böyle g*t olmamıstım kardesim diyet kafası bu oluyor galiba :D sen kusuruma bakma

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mustimusti bunu beğendi.
  2. Camel

Camel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sorun değil kardeş :):):):

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    oraya agır gırme, buraya agır gırme nedır ya. kaslar zorlanrısa gelisir, 4 hareket zırt bırt bunlar faso fıso, sızı salonda fazla tutmak ıstemeyen tıraş hocalar der bunları.İdmanı sert yap hakı ıle yap, gıdıpde ay hocam kaç tekrar yapayım dıye sorarsan hocada ay 12 iy der, sende yaparsı ngelısemezsın cunkı 12 tekrara odaklanıp hareketı yağamazsın.. pich piananın bi sözüvardır, ıstersen dunyanın en ıyı ıksırını ıc, 30 tekrarı geçemıyorsan büyümeyi de aklından geçırme.. yanı kası zorla ve ant sonunda bıttıgını hıssedersen bırak.ayrcıa ıstersen 12 saat yap, beslenmen ona gore ayarlandıysa sorun yok.

4. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Konumalarık okurken gülmekten gözlerim yaşardı ya :)

5. exe1ans

exe1ans Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhaba hocam kusura bkmayın hemen cevap veremedım netım yoktu. Şöyle anlatayım 3 programım var hergun baska calısıyorm mesela birinci gün. Ön kol ve Göğüs calısıyorum omuz calısıyorum mide yok ama ben midede calısıyorum. İkinci gün Sırt ağırlıklı sırt calısıyorum 4 haraket her haraketı 3 set yapıyorum. 3 Program Gögüs daha cok ağırlıklı onları yapıyorum. Ama anlamadığım sınır olduğum nokta sol güğüsüm sola nadiren daha set daha belırgın oluyor sıkınca buna sınır oldum bunu hocama dün gösterdim bana eğer cok fark varsa ayrı program yazıcaz oraya dedı ama dun gosterdm normal dedı ama ayıptır soylemesı duş alırken bır bakıyorum bırı herkul bırı tırt cok sınırlerım bozuluyor. Bunun ıcın napmam gerek. ıkıncı sorum ıse boyum 1.74 Spora baslamadan once 57 kıloydum sımdı ıse 61 kıloyum hoca hep kılo almamı ıstıyorum 65 kılo olmamı ıstıyor. Neden dıyorum 65 olunca vucudunu cızmeye baslıcaz dıyor yukardan ama aşağısı kotu gorunuyor. Kilo alıncada
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2014 ---
    Öncelikle merhaba hocam kusura bkmayın hemen cevap veremedım netım yoktu. Şöyle anlatayım 3 programım var hergun baska calısıyorm mesela birinci gün. Ön kol ve Göğüs calısıyorum omuz calısıyorum mide yok ama ben midede calısıyorum. İkinci gün Sırt ağırlıklı sırt calısıyorum 4 haraket her haraketı 3 set yapıyorum. 3 Program Gögüs daha cok ağırlıklı onları yapıyorum. Ama anlamadığım sınır olduğum nokta sol güğüsüm sola nadiren daha set daha belırgın oluyor sıkınca buna sınır oldum bunu hocama dün gösterdim bana eğer cok fark varsa ayrı program yazıcaz oraya dedı ama dun gosterdm normal dedı ama ayıptır soylemesı duş alırken bır bakıyorum bırı herkul bırı tırt cok sınırlerım bozuluyor. Bunun ıcın napmam gerek. ıkıncı sorum ıse boyum 1.74 Spora baslamadan once 57 kıloydum sımdı ıse 61 kıloyum hoca hep kılo almamı ıstıyorum 65 kılo olmamı ıstıyor. Neden dıyorum 65 olunca vucudunu cızmeye baslıcaz dıyor yukardan ama aşağısı kotu gorunuyor. Kilo alıncada

6. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    dediğim gibi, eksık bölgeye fazla tekrar gir.kasın özellikle göğüs kasının üzerindeki faascia derisini esnetmezsen büyümez.

7. exe1ans

exe1ans Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bu göğüs farkını nasıl kapatabılrm

8. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    esnemeleri iyi yap,ve eksık bolgeye fazla tekrar.. sol eksıkse sola 1-2 tekrar fazla yap.

9. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar ben günde iki bölge calisiyorm ornegin gogus ve biceps. 4set 12-10-8-6 gogus yine aynı şekilde biceps . 4set 4 hareket. . Bir gunde toplam 8hareket 32 set fazla mi sizce gelisme gostermem mi

Sayfayı Paylaş