3 aydır düzenli sayılabilecek body.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve çato1910 tarafından 28 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. çato1910

çato1910 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HERKESE MERHABA.
    GÖBEĞİMDEN DOLAYI 23 AĞUSTOSTA BAŞLADIĞIM BU SPORDA 3 AYIMI DOLDURMUŞ BULUNMAKTAYIM. HAFTADA 4 gün gidiyorum. EN FAZLA ARAM 1 HAFTA OLDU. YANİ DÜZENLİ GİDİYORUM DİYEBİLİRİM. DİYET YAPMIYORUM AMA HALDUR HULDURDA BESLENMİYORUM. SPOR GÜNLERİ PROTEİN AĞIRLIKLI BESLENİYORUM. SÜT, YUMURTA BEYAZI TAVUK, PİRİNÇ LAPASI V.B. KIZARMIŞ ŞEYLERİ 3 AYDIR EN FAZLA 4-5 DEFA YEMİŞİMDİR. KÖTÜ YANI HAFTADA 3 DEFA RAKI SOFRAM VAR. HOCAM PROTEİN TOZU VAKTİ GELDİĞİNİ SÖYLEDİ. AMACIM İRİLEŞMEK DEĞİL. 1.63 BOYLA İRİLEŞSEM NOLACAK:) FİTLEŞMEK İSTİYORUM.
    BU AŞAMADA DESTEK OLARAK NE KULLANMAM GEREKİR? PROTEİN TOZUMU YAĞ YAKICIMI? . SOLDAKİLER ESKİ HALİM. TECRÜBELİ ARKADAŞLARIMIN YORUMLARINA İHTİYACIM VAR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Ekli Dosyalar:

• Adsız.jpg
      Adsız.jpg
      Dosya Boyutu:
      71,8 KB
      Görüntüleme:
      353
  2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Protein tozu sizi dahada iyi besler yağ yakımınız azalır.Extradan yağ yakıcıda kullanmanızı önermem.Kahvaltıdan önce 15adet saplı maydonoz ve 1adet limonun suyunu blender dan gecirip içmeniz yağ yakmanıza yardımcı olucaktır.Beslenmeniz fena değil ama sağlam bir diyet yapmanız gerekli cunku pirinci yumurtayı yağsızda yeseniz zaten onlarında içlerinde yağları var.

Baya düzelme var tebrik ederim fakat 1-2 aylık sağlam bir diyetten sonra Vücut geliştirmeye devam ederkende istedginizi yiyebilirsnz ve yedkleriniz yağ yapsa bile kalıcı olmicaktır :)

Azcık sabırla çok sey basarabilirsniz Basarılar...

Son düzenleme: 29 Kasım 2010

Sayfayı Paylaş