1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3. aya yaklasirken

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve emx91 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok iiyi arkdaşım kol omuz sır süper göğüsler biraz eksik kalmış ama iyiler beslenme sitilinden bahsedermisin biraz

2. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bi vücudun var göğüslere özellikle üst göğüslere biraz daha fazla yüklen kollarıda unutma süper olucaksın bi de salona başlasan

3. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    tesekkur ederim. katiliyorum gousler eksik aslinda alt gous yeterli ama ust gous olmadigi icin kucuk kaliyor.
    gous proramim soyle-
    bench press 3*30
    dumbell fly 3*20
    dumbell pullover 4.12
    nedendir bilmem ust gousu dikkate almamistim.
    galiba pullover ve fly yeter diye.
    Incline Bench Press 3*17 programima bunu ekledim. ve ilk antremanini yaptım gercekten onemli derecede etkiledi ust gousler agirdi biraz :)
    beslenme stilim bilindik seyler fakat çok fazla yiyorum gunde 4 ogun kadar. yaglilardan uzak durmaya calisiyorum ama yinede sekerli tukettigimden falza seker yaga donusuyor dikkat edersen karinda ve belde yaglanma var.
    ama su an için sekerlileri ve yaglilari minumuma cektim. 2 ay sonra sonuclara bakicam.
    tekrar tesekkur ederim

4. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    sagol yahya.
    evt ust gouse fazlaca yuklenmeye basladım ustteki mesajda acikladim.
    salona gelince 3 neden var.
    1.ulaşım
    2.maddiyat
    3.zaman
    4.örnek abi
    5.sonuclar.
    cevap ve aciklamar.
    1.ulasim sadece hafta sonu sorun olmaz
    2.maddiyat buna cozum bulunablir.
    3.zaman da sadece hafta sonu sorun olmaz
    4. örnek aldigim evde vucudunu geliştirmiş bir abi var cok guzel ve fit yapmis.
    5. üç aya göre evde aldigim sonuclar beni salondan sogutuyor. ( salonda calissam 3 ay daha iyi olabilirde.)

yani evde tum kaslarin %80i calistirabiliyorum bazilari azda olsa. yarismaya katilma gibi niyetim olmadigindan
    yetiyor yani vg adina benim icin.
    birde sunu soyligim evde dambilim bile yok dambilsiz calisiyorum gercekten. tek bi halter var oda demir fakat bildigimiz halter degil sabit kaynakla yapilmis halter.
    :) gercek ama komik. dambil uygun bulabilirsem alicam kilosu 6 ytl izmirde.:mad:

5. utkubaskak

utkubaskak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bakarmısınızzzzzz

s.a ben 17 yasındayım 1.76 boyum var 57 kılodayım ve badıye baslamak ıstıyorum ama kılomdan suphelıyım acaba baslamam ıcın bı sorun olur mu ???? cvp yazarsanız sevınırım

6. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba siteye hosgeldin.
    fotoraflarini gormedim ama 1.76 boy için 57 kg. yetersiz
    eger cusseli bir vucut istersen.
    ilk asamada direk bodye baslama salona gidip gitmeyecegini bilmiyorum evde temel hareketleri calis ve kilo almaya bak gunde 4 ogun her ogun icin karbonhidrat orani yuksek besinler ye bu sana yeticek
    2 ay boyunca duzenli ve fazla beslenirsen kilon 65 e yaklasir temel hareketleride calisirsan hem biraz alt yapi hazirlarsin hem de kaslari toplamaya yardimci olur.
    tabi merakliysan hemen baslamak istiyorsan baslama derim tekraradan. direk bodye isin icine girince anlicaksin kaslarin cikar biraz sonra kilo almaya calisirsin ama zor bodyi birakman lazim kilo alman icin.
    neden herkes kilo al diye bagriyor hayvan gibi beslen diye ?

7. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    utku kg alman şart evet am şu da var nasıl bir vücut istiyorsun vücut yapın nasıl bunları bilsek daha iyi bilgi vere biliriz

8. samet43414

samet43414 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücutta yağ çok az

9. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bi taraftan az bi taraftan cok :confused:
    şöyle
    yag endeksim 16.6% ideali-10.2%,20.8%
    yag birikimim 11.3kg ideali-13.7kg,19.5kg
    bunlari olscturdum ama
    yag endeksim hakkinda bilgim yok
    yağ endeksi nedir ?
    yağ birikimide vücuttaki toplam yağ kütlesi galiba

10. raistilin

raistilin Guest

Fit gözüküyorsun , bunun en büyük sebebi karnını sıkı tutmuş olmandır. Mekiği kesme devam et ama kendini mekiğe fazla verme sadece yağlanmamak olsun şu anlık amacın. Omuz ve kanat için barfix çekebilirsin. Şnav'ın vermiş olduğu bi miktar göğüs kasın var onu ilerletmek için salona gitmelisin tabi ki ama evde çalışman için sana mekik , ters mekik , şnav , barfix önereblrm.

Sayfayı Paylaş