3 Ay Zayıflama-3 Ay Kas Diyeti (Sonuç Alırmıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body.26 tarafından 24 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Zayıflama diyetinde:

(10:30) Sabah: Mısır gevreği
    (19:00) Akşam: Sebze veya Et (Tavuk veya Balık)

1 Saat Yürüyüş Yapacam
    Yağ yakıcı ilaç kullancam
    Pazartesi,Salı,Perşembe,Cuma Vücud Çalışcam
    Çarşamba,Cumartesi,Pazar Cardio Yapacam
    2 Öğün beslenecem çünkü daha hızlı zayıflanıyormuş, ara öğünlerdede açlığımı bastıracak şeyler yerim.

Body Diyetinde:

(9:30)Sabah: Lor peyniri,yumurta,meyve (elma vs.),sebze (salatalık,domates),yeşilçay.
    (11:00)Öğle: Makarna veya bulgur pilavı (karbonhidrat için)
    (20:00) Akşam: 1 konserve ton balığı veya 300 gr. tavuk eti,salata,yeşilçay.

Ara öğünlerde ceviz,fındık,badem gibi şeyler yiyecem.

Pazartesi,Salı,Perşembe,Cuma Body.
    Diğer günler boş çünkü yağ yakacağım için.

Sonuç alırmıyım sizce? Hergün 12 de yatıp 10 da kalkıcam (body hariç çünkü karbonhidrat almam için öğle yemeğide yiyecem).Öğlenci olduğumdan 11:45 te okula gidiyom.

2. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kilon ve boyun kac ? Bunlari soylersen sana beslenmen ve ne yapacagin konusunda yardim edebiliriz.

3. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Boyum 1.70 kilom 65.Yaş 15.5 ocakta 16 ma gircem.

4. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Nisana kadar body yapmalısın bence iyice hacim kazanırsın.Mayıs ve Haziranda ise diyet yaparak yağ yakarsın.
    Body diyetinde öğün aralarını cok genıs tutmussun 2 saatte bir yemek yemen dogru olacaktır ama tıka basa diil normal bir bicimde 2 saatte bir yemek yemelisin.Ayrıca su tüketimine cok dikkat etmelisin.Kolay Gelsin :)

5. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Senden kahinlik beklemiyorum sadece soruyorum tahmin edersen.
    Tahminince omuzlarım,göğüslerim,kol kaslarım çıkıp göbeğim eriyip hafif karın kası kazanırmı? yani plaj vücudum olabilirmi ? sadece tahminini bekliyorum :)

6. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu senin altyapına da baglı ama tabikide şuanki durumundan daha iyi olursun. Daha onceden spor gecmısın vs. varmı ?

7. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Daha önce mekik fln. çektim öyle ağırlık fln. kaldırmadım.
    Karnımı sıktırınca taş gibi oluyor.Ama alt karın sarkık durumda müsayit olsaydım gösterirdim göbeğimi.

8. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sordugun soru genetigine de baglı ama duzenlı ıdmanla ve guzel bır beslenmeyle guzel bır vucuda sahip olursun.Senın ıstedıgın plaj vucudu daha cok defınasyona yani yağının az olmasına bağlı.Bunun için fazla yağ almamaya bak.

9. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Herşeyi yaptımda kendime bir beslenme programı ayarlayamadım.O tepede yazdıklarım uygun olurmu sizce? olmazsa siz yapın çünkü siz benden daha iyi bilirsiniz.

10. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  11. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ama o kilo almaya yönelik.Zaten yağlıyım iyice yağ kas karışımı birşey oluşmazmı yav?

12. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo alırsın ama tamamen kas olarak kilo alırsın.Ve bu süper birşey :)

13. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    :) bilmiyodum cidden iyi bakam.
    yağ oranım düşüp kas oranım artacaksa harbiden süper bişey :)

14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle beslenmenden başlayalım kendimce hatalar buldum.

kahvaltıda mısır gevreği yerine yulaf ezmesi tüket neden?

ben kendimden söylemiyorum discovery channel science kanalında bir kadın var sürekli araştırma yapıyor tesadüfen izlemiştim ve aklımda kalmıştı

mısır gevreklerinde tuz var lif oranları düşük ve bazılarında şeker var bu yönden sağlıklı değiller özetle böyle

birde bu kadın yulaf ezmesini inceledi tabiki lif oranı daha yüksek lif sindirimiçin çok önemlidir buda zayıflamana yansır daha sağlıklı mısır gevrekleri gibi tuzlu ve şekerli değiller.

kahvaltıda peynir yumurta ekmek ekmeğide kepekli tğket beyaz ekmekten tek farkı gene lif konusunda kalorileri aşağı yukarı aynı ondan abartmadayın kepekli diye ekmek geç sindirilen karbonhidrat olduğu için uzun sürede tok tutar
    http://www.zayyif.com/kahvaltida-protein.html
    kahvaltıda yumurta lor yulaf bu tür şeyleri tüketin korkmayın kahvaltıdan kimse kilo almaz sağlıklı kahvaltıdan yağ sorununuz varsa light ürünler tercih edin böylelikle yağ oranınız zamanla düşer.

1.70 boy 65 kg 15.5 yaşındasın senin asla yağ yakıcıya ihtiyacın yom bana kalırsa kilo vermeyede ihtiyacın yok bu yaşta zaten metebolizman çok hızlıdır yediklerine dikakt edersen haftada 3 -4 gün normalinde spor yaparsan kilolarını rahatlıkla verirsin

vücüttaki kas oranın arttıkca daha fazla kalori harcarsın kas oranınıa rtırmaya bak 65 kg normal o boya boy uzamana etki edicek hareketlerden uzak tur araştırarak bulabilirsin.

ara öğünlerde meyve veya kuruyemiş bu yaşta özellikle bunları tüket beyin gelişimi için ve birçok faydası var kuruyemişlerdeki yağlar senin için çok önemli ama abartmadan tüket fazlası zarar kilo yapar ama fazlası.

öğlen makarna veya pilavın yanında protein içeren besin koy proteini gün içinde dağıt

akşam bir antreman veya bir aktiviten yoksa karbonhidrat gerekmiyor zaten kendinde koymamıssın menüye proteiniçeren ebsinler yersin.

3 ana 3 ara şeklinde düzenli beslen:) yağ yakıcı gerekmiyor fazla yorma kendini kilon fazla değil.

Sayfayı Paylaş