3 AY VE SONRASI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pallo1 tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pallo1

pallo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler kolay gelsin. Kilom 100 boyun 1.84 maalesef göbek ve baldır var. Şuan 3 aylık bir spora başladım sonrasında yine devam etmek istiyorum ama 3 ay içinde yapabilecegimin en iyisini yapmak istiyorum. Yurtta kaldığım için protein alamiyorum maalesef. Her sabah olmasa da haftada 3 kez sabah kahvaltısında 2 yumurta yiyorum Öğlen ogunleri olarak lor peyniri ve yoğurt aksam yatarken de ballı sut iciyorum. Simdi benim beslenmem nasıl olmalı protein tozu almayı düşünüyorum ne almalıyım spora haftada 5 kez gidiyorum. Sporda ne calismaliyim kaç gün cardio kaç gün ağırlık yapmam gerek yada hepsini birlestirmemiz mi gerek yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Gece uyumadan sadece süt iç balli şekilde içme kilo veren birisine yararindan çok zararı olur arkadaşım. Diğeri de protein tozu a hemen baslamaman gerekiyor 2 3 ay yap bi fitness i alışkın vucut doğal dengeli şekilde beslenme yapman gerekiyor sabah kahvaltisina yulaf kepegi ekleyebilirsin. kilo boya göre fazla sporda kardiyo yaparken çok yüklenme sakatlık çıkabilir hafif hafif başla kilo verdikçe artirirsin şiddeti. Sarkma olmaması için haftada 1 kilodan fazla verme bulgur pilavı ayran süt YUMURTA yulaf kepegi balık sebze yemekleri vazgecilmezin olsun..her şeyin aşırısi zarar unutma kolay gelsin.

3. pallo1

pallo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2015 ---
    Hocam doğru diyorsunuz ama yurtta olduğum için dediklerinizi alamıyorum maalesef sadece yulaf ekleyebilirim, sebze olayı sıkıntı iste:( peki urun önermek isteseydiniz ne onerirdiniz hocam

4. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Herbalife formül 1 besleyici shake alabilirsiniz 21tane vitamin mineral ve 25 gr protein sağlar bir öğün de 250 kalori sadece biraz pahali olabilir yani 8 yıldır kullandığım ürün bu diğerlerini kullanmadigim için bilemiyorum ondan dolayı bir şey söyleyemem.

5. pallo1

pallo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım hocam teşekkürler peki başka önerimiz var mı sunu yapmalisin falan diye

6. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 120 den 91 e düşerken aksamlari yatmadan önce koşar dim yürüyüş yapardım faydasını da çok gördüm

Sayfayı Paylaş