3 ay sonundaki resmim ve karın bölgesindeki sorun

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emeklikerem tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emeklikerem

emeklikerem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi günler.Ben vg sporuna 3 ay önce başladım. Ve şu vakte kadar düzenli bir şekilde programıma uyuyorum. Değişim öğrencisi olarak yurtdışında yaşadığım için beslenmeme yeterince dikkat edemiyorum tabiri caizse ne bulduysam aç kalmamak için onu yiyorum :) Bunun için de Optimum Gold Whey Protein tozu aldım ve onu kullanıyorum. Ne kadar yeterli bilmiyorum aslında daha önce bu sporla uğraşan arkadaşım olmadığı içinde yeterli bilgiyi alamıyorum. Bende internetten araştırıp bir program dahilinde antremanlarıma devam edeyim dedim ve şu ana kadar da aldığım sonuç beni motive ediyor. İstediğim çok bir şey dğil yalnızca rahat rahat tshirt giyebileyim daha dik ve toplu görüneyim istiyorum. Bu arada uyguladığım program Big Man on Campus-Steve Cook budur. gerçekten beni motive edecek kadar da vücudumda bir toplanma görüyorum eskilerden bir resmim olsa onuda paylaşabilirdim.Yalnız bir bölge var ki o sorunu çözmem için nasıl çalışmam gerektiğine karar veremedim, sizin tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Hazır resmi de paylaşmışken kıllar konusunda da hertürlü eleştiriye, yönlendirmeye açığım :D Bahsettiğim bölge yuvarlak içine alınmıştır. Şimdiden teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yağ onlar erir merak etme.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Fotoğraf ekleme kurallarına aykırı başlık

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/a...ement.php?f=20

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş