3. Ay programı ve Bazı Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sedat6363 tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sedat6363

Sedat6363 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar sağlam 3. aya başladım. Bulunduğum yerde salon pek olmadığından salonu değiştiremiyorum hocalar ilgisiz hiç sormakta istemiyorum güzel bir program çıkarırsanız sevinirim... Lütfen ingilizce terimler kullanmayın eğer türkçe adı yoksa kulllanın :)
    Yağ oranı 0 diyebilirim göbek yok 29 bedenim hedef 75-80 kğ kısa sürede daha fazla kilo alacağım programlar verirseniz sevinirim... Protein tozu kullanmıyorum normal besleniyorum pilav üstü et haftada 3 kez yiyorum. sabahları 5 yumarta beyazı tüketiyorum. bodye kilo almak için başlamıştım 56 kilodan 63 kiloya ulaştım dahada devamı gelsin istiyorum tavsiyeler için teşekkürler.......

Boy: 1.75
    Kilo: 63

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri :
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla BodyForumTR Ekibi

kendinize özel program istemek yerine forumdaki programları okuyup bilgi sahibi olmanızı öneririm
    3.4 Forumda ezbere yani sıfırdan antrenman programı istemek doğru değildir.
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.
    Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş