3. Ay progamımda yarımdılarınızı bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve midnight543 tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. midnight543

midnight543 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Bodyforumtr ailesi,

Yeni bir program yapacağım bunun hakkında sizlerden bilgi almak, tecrübelerinizden yararlanmak isterim. Aramızda hakikaten bu işte çok bilgili arkadaşlar, abiler var.

Öncelikle kendi bilgilerimi vermek istiyorum. 3 aydır vücut geliştirme yapıyorum. İlk 2 hafta temel giriş programı uyguladıktan sonra sert aletlerle çalışılan bir programı 2 ay kadar uyguladım. Antalya da gittiğim spor salonunda hocalarım 2 güne ayırmıştı. Göğüs kanat bacak bir gün, Omuz biceps triceps diğer gün idi. Bunun dışında her gün karın çalıştım. Ve yeni bir program yaptırdım İstanbuldaki spor salonuma. Onlar bölgesel program verdiler. Her güne bir kas grubu. Yalnız omuz ve sırt ı aynı gün koydular. Yalnız u 3. ay programım için müsait midir sizce.

Vücut yapım: 19 yaşındayım. Boyum 1.82 ve kilom 66. Aynı zamanda elimden geldiği kadar güzel beslenmeye çalışıp kilo sıkıntımı gidermeye çalışıyorum. yani çok tekrarlı antremanlar kilo almamı engelliyebilir bunuda not olarak belirtmek istedim.

Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim sizlere. Yardımcı olursanız ve uygun program verirseniz çok sevinirim.

İyi günler.

Sayfayı Paylaş