1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ay oldu yaşım 19 kilom 66 gelişme varmı? MultipowerPortein ve Primobolan Kullandım.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ibeter tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    beslenmem iyi değil ne kullanayım diyorsun eğer bunu hocana söyledinde sana primobolan önerdiyse bilmiyorum. beslenme iyi değilse sporu bırak. bu kadar basit ne kendini yor nede para harca.

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    3 ay için gelişim iyi demişsiniz. ibeter acaba arkadaşınızmıydı yani biz 3 ay öncesini bilmiyoruz nasıl anladın acaba normal olduğunu? yazının devamı zaten herkesin bildiği birşeyin halen daha yanlış aktarılması üyelere herkes bildiğini yapsın sayıf adam süper olurmuş bulk olmadan büyüyün bakalım.

3. ibeter

ibeter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum abi. ama günde 7 tane falan her gün değilde bazen 7 tane yumurta beyazı yiyorum sabahları günlük taze süt falan imkanım olursa tonbalığı :S bu arada hocam bana primobolan falan tavsiye etmedi ben istedim o dediki yok daha erken ben bile yeni kullanmya basladım kullanma dedi. ama ben cok istediğim için en zararsın olanı primobolan dedi diğerlerine göre cok hafif halıyo dedi bunu önerdi zorla önerdi onla yoksa kullandırtmıcak :)

4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    triceps çalışmıyor musun hiç son resimdeki kolun estetik faciası

5. ibeter

ibeter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır çalısmıyorum. ama son resimde estetik falan derken ? :.?

Son düzenleme: 19 Aralık 2009
  6. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    jaread merak ediyorum 3 ayda ne kadar gelısebılırki adamın vucudu. yada calısmamıs halını dusunmek zor degil cunku adamda yag denen bısı yok. Gayette iyi 3 ay icin dua edelimde bırakmasın. Bu sporu bulksuz hayvani kilolora cıkmayan herkes sonunda mutlu olur vucudunu gereksız buyutmedıgı ıcın.

7. ibeter

ibeter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evet dostum teşekürler. bundan 3 ay önce vücudumdan hayır yoktu ama 3 ay sonra baya bi geliştiğini farkettim. inş. bırakmıcam.

x bunu beğendi.
  8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bu konu hakkında sitede artık tek bişey yazmam fazlada aktif olmam zaten ben kapacağım bilgiyi kapmışım hala çoook eksiğimiz var ama onuda değerli üstadlarımızdan öğreneceğiz siteye YARARI olanlardan. zaten kimseninde çıkıp yanlış düşünce dediği yok biz öğrendiğimizi anlatmaya çalışıyoruz ama hala hafif kilolarla çalışılarak,hala büyümeden define vücut yapnak isteyenler var hadi yapında görelim %6 oranında vücutlarınızı. şunuda ekliyim katalog çekimlerinde gördüğünüz adamlara özenip öyle olmak istiyorsunuzya bulk olmadan, adamın bulk haliyle oraya çıkacağını tahmin etmiyorsunuz herhalde saçma olur dimi. hergün takıldığınız arkadaşınızmış gibi bulk hallerini zaten göremezsiniz.sonrada o resimleri görünce bu adam işde büyümeden bu halegelmiş:D vaybe nasılgelmiş ne yemiş ne içmiş bu adam enteresan. %90ındada steroit var.

Son düzenleme: 20 Aralık 2009
    umur35 bunu beğendi.
  9. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    jarhead biraz sitemkar cevap vermiş ama haklı bu iş çok zordur herşey için ayrı bir çalışma şekli vardır (kilo almak definasyon parcalamak v.b. ) ama bunlar zaman zaman birbirleriyle bağlantılı çalışmalardır

10. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Jarhead lütfen yeni başlamış insanların gözüne bulk kelimesini sokma, siteye yararı olandan öğreneceklerim var demişsin kendisi siteye baya yararı dokunmuş kişidir

11. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    bem bundan 9 ay once 64 kiloydum bugun 81 im ac karınla ve boyumda 188 187 cıvarındaydı basladıgım sıralar. senın nasıl ılerleme kaydettıgını cok ıyı anlıyabılırım. benımde cok ırenctı 190 yakın boy ve 64 kılo nedemek cok ıren bısıde hatırlamak bıle ıstemıyorum. ama 9 ayda full yapmadım tabi aralılklı

12. ibeter

ibeter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabii tabii benimde boyum 188 civarı ve iğrenc :S zayıfım bide :S kilo almaya calısıoz :) onu bunu bırakta üstad resimdeki halin 9 aylık ise süper vala yaw :) amino asit falan varmı?

13. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    amino acid protein ve son 20 gundurde createin i ekledim. ana cokta yemek yerım sıkı. rasgele degil tabiki bırbırıne kenetlı tamamlayıcı anlamda. protein aldısam bıdahakı ogun karbonhidrat agırlıklı gibi

14. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Sen tavuk kullan bence bol bol =)

15. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Ben yıllar evvel 182 boy 54 kg idim. Giydigin yakısmaz, önüne gelen dayılanır... Kotü günlerdi... Iyi ki bu spor var...

16. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet iyi ama kilo alman lazım hem Primobolan dan fayda istiyosan kilo sart. Zaten bu kiloda anca bu kadar Tebrikler

17. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye
  18. Lazyy

Lazyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar

ben birşey sormak istiyorum ben spra başladım ve 8 9 ay gittim omuzumdaki bi sorundan dolayı bırakmak zorunda kaldım 7 ay yapmadım ve şimdi tekrar devam ediyorum sormak istediğim sey onceden hiç oyle bişe yapmamıstım ama 3 4 hafta once ole bi hata yaptım ve pişmanım duh ben size toplamını soylıyım 4 hafta boyunca toplam 3 primaboln ve 2 kere sustanon vurudum daha olenedek düşünmüyorum ztn de bunların sizce bana bi zararı olurmu bide düzgün besleneneme problemim var o yüzden protein amino aslında protein ve bca kullanmak istiyorum sizce protein ve bca ileride problem olurmu yada hiç bişe kullanmadan devammı ediyim hocalarım sizden ricam protein ve bca konusunda % 1 lik bi sorun çıkma olasılıgı varsa bile solemeniz yardımınızı bekliyorum

19. ARMER

ARMER Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    doktor
    Yer:
    istanbul
    düzenli ve yeterli beslenirsen suplemente gerek yok... yazık etme kendine derim...

20. Lazyy

Lazyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani hiç bişey kullanmaya gerek yokmu bide o sölediğim primabolon onların bi zararı olurmu

Sayfayı Paylaş