1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Ay Oldu Başlayalı MasTeR_X

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MasTeR_X tarafından 9 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boy:1.81 Kilo 67 Yorumlarınızı Bekliyorum...supplement kullanmayı düşünüyorum ve kas olarak kilo almamnda yardımcı olacak bi ürün tavsiye edebilirseniz memnun olurum şimdiden herkese tşk ederim...

2. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Fena değil

Kardeş ilk önce gözüme göğüs eksiğin olduğu çarptı fakat karın kasların çok iyi kollar fena değil.Sanırım kilo eksiğin var.Göğüsü oluşturmak için yaklaşık 5-6 çalışman lazım sabırlı ol.

3. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    %100 Whey proteini kullan

Kilo alman ve kas hacmini artıtman için %100 toz whey proteinlerinden kullan.Biraz paraya kıyacaksın.. :lol:

4. watchers

watchers Guest

göğüs eksik biraz daha agırlık versen ii olur.karın kasların gercekten güzel. kiloda alırsan güzel olur.basarılarının devamını diliorm.

5. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş göğüsü yapmak için 5-6 yapman lazım dedi .. eğer burda 5-6 hareketi kastettiyse durum vahim.göğüs gelişimi için ideal 4 harekettir..Eğer bu sporcu profosyonelse ve yarışmaya hazırlanıyor ayrıca diyetteyse 5-6-7 hareket okey ;) senin protein aminoasit almanı tavsiye ediyorum.GAINER ama kilo aldırıcı alman daha acil gibi.Bunlardan öte beslenmen çok iyi olmalı kabonhidrat ve proteine yüklenmelisin. Son olarak ta %100 whey die bi protein yoktur o sadece ismidir :) %100 asla whey olmaz teşekkürler.

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    slm almanyadan getırecegını soylemıstın bana yanlıs hatırlamıyorsam dostum karın kasların oldukca ıyı ama kolay kılo almak ıstıryorsan mıgde calısmamalısın kolların zayıflıktan damarlar cıkmıs proteın kullanman gerekıyor hemde kesın olarak

7. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet almanyadan getirecem...o yüzden bilgi almak istedim...bu 5-6 ile kastettiğinizi pek anlayamadım tam olarak açabilirmisiniz konuyu ? yorumlar icin tşk ederim...

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet lionbodye katılıyorum 4 hareketı gecmen senin için kotu olur ıdeal olan 4 harekettir cok calısmak seni geliştirmez kası yıpratır

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    nereden okuyor yada yazıyorsunuz bilmiyorum ama daha adaptasyon sınırlarına ulasmamış bir sporcu için nasıl oluyorda goguste 4 hareket onerıyorsunuz.dorduncu harekette kas anca doyuma ulasıyor gibi bir fikire sahıpsenız ben gercek antrenman yaptıgınıza ınanmıyorum.flexor gibi bir yapı uzerınde konusacak olsak amenna ama bukadar yeni bir arkadasımıza boyle yanlış onerılerı uygun bulmuyorum.salondaki belgesız veya bilgisiz antrenorlerden fark kalmaz ozaman.tek kas grubuna fazla hareket yuklenmesı sadece özel durumlarda ve antrenman sekıllerınde mevcuttur fakat bu mevcut programları kaldıracak vucut öyle 1-2 sende oluşmaz.

istanblueboyz bunu beğendi.
  10. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu 4 hareket demekle hangilerini kastettigini bi yazabilirmisin usta ?

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tek kas grubuna 4 farklı hareket uygulaması.mesela bench press-ınclıne bench-declıne bench ve fly gibi.yani göğüs antrenmanında sadece göğüs kasına ozel 4 hareket gırıyorsun.vucut yeterli sevıyede olmadıgı için önce çok iyi hissediyorsun,fakat daha sonra gelişim durup gerılemeye bile gecebiliyor.
    aşama aşama uygulamak onemlıdır.yani sevıyeye gore antrenman.

12. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım...peki anabolizanlar hakkında ne düşünüyorsunuz...sizce kur yapmalımıyım ?

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sporda 3 ay oldu başlayalı demişsin.sadece suplamentlere başlamak için bile 6 ay gibi süre geçmesi önerilir.bu süre içinde zaten vucut idmana aç olacağı için maxımum gelişim gösterecektir.yani ek ne kullanırsan kullan arada fazla bir fark olmayacaktır.
    steroıd ile ilgili olarakta şöyle bir olay anlatayım sana.iri vucutlu bır arkadasımız shawn ray'in istanbula geldiğini duyunca solugu orada almış ve kendisine bir kür yazmasını istemiş.o da Türkiye şampiyonu ol,ondan sonra gel yazayım diye cevaplamış.sporda 3-4 yılını harcayıp yeterli bilgi ve tecrube kazandıktan sonra plato seviyesınde kür olayına yaklaşmak daha mantıklıdır.aksi taktirde kulaktan dolma bilgiler ile daha ilk küründe böbrekleri eline alma ihtimalin var.yapın şu an itibari ile gayet guzel.aynı şekli mumkun oldugunca bozmadan beslenmene maxımum yuklenerek zaten istediğine ulasırsın.acele etme ;)

14. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    guardbody önerilerin icin cok tşk ederim...ama dedigim gibi belki bu konuda pek fazla bilgim yok...zaten bilgim olsaydıda bilenlere danışmayı yine yeğlerdim...anabolizan ürünler hakkında saedce bilgi edinmek istedim...ama bu kullanacagım anlamına gelmez :) öneride bulunan tüm arkadaslara tekrar tşk ederim...

Sayfayı Paylaş