3 ay hacim 1 ay yağ yakımı yapmak ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve drkfear tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar 3 aydır evde çalışıyorum p90x'ile. Artık hacim almak istiyorum bayağı bir yağ yaktım. Fakat azda olsa kaldı. Şimdi benim sorum şu yönde.

Evde çalıştığım için çok büyük ağırlıkların altına giremiyorum( 26 kiloluk dumbell set var ). Bu nedenle beslenmeyi hacim için ayarlarsam eğer yağlanırım diye düşünüyorum. Buna da şöyle bir çözüm ürettim beslenmeyi çok fazla artırmadan karbo ekleyerek yapsam ( zayıflamak için karboyu kesmiştim) haftada 3 gün kardio yapsam ( hiit ) 3 günde ağırlık çalışması. Bu durumda 3 ayda az da olsa hacimlene bilirmiyim? Çok fazla yağlanma olur mu? Vücüt yapım ekto ama yağlı.Aslında çok kolay yağlanan bir yapım yok yağlarda kolay eriyor ama nasıl olduysa yağlanmışım bir kere. Bu şekilde 3 ay çalışıp son olarak da 1 ay yağ yakımına yönelik ( düşük ağırlık yüksek tekrar ve karb sınırlı) çalışsam olur mu? fikirleniriniz alabilirmiyim.?

aslında hacim ve yağ yakımını bir arada götürmek istiyordum ama yemedi çünkü herkes olmaz diyor

2. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş