1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ay evde çalısma hiç gelişme yok:S

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve EMN tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. xtina

xtina Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben omuzlarımın ve bel bölgemin küçülmesini istiyorum sense büyümesini hayat böyle bişey işte :D :D

EMN bunu beğendi.
  2. brkkali61

brkkali61 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    tişörte göre bir vücut istiyorsan sadece göğüs ve kola ağırlık ver genişler biraz olur ama düzenli bir vücut istiyorsan düzenli bir programla heryere ağırlık vermeye devam etmelisin

EMN bunu beğendi.
  3. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    önerilerin için teşekkürler.zaten 8 kg ile yana açıs tam yapamıyordum çok zorlanıyordum.Ayarlanabilir dambıl almaya çalısacam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:59 ----------

aslında amacım tshirte göre bir vücut değil.önceden çok gücsüz zayıf biriydim ve herkez beni eziyordu.bu yüzden başladım bu spora.şimdi ise güçlüyüm benden iri çoğu kişiyi bilek güreşi vs. yeniyorum.ama görünüşte yine zayıf çelimsiz duruyorum.bu yüzden omuzlarımın felan gelişmesini istiyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:08 ----------

iri olmak herzaman güzel bence.:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:11 ----------

Boyumu çok sıkıntı ediyorum kendime.çok moralimi bozuyor özgüvenimi kaybediyorum sırf bu boy yüzünden.artık pek uzayecağımıda sanmıyorum yaş 17 oldu.kısa boylu olmak çok kötü birşey.askeri okullar istiryorum.biri bana ne olmak istiyorsun diye sorunca askeri okulları istiyorum diyemiyorum.çünkü bi kaç kere böyle dedim hepsi işte boyun kısa senden asker olmaz gibi sözler söylediler.
    Boyumun kısa olmasından olduğunu sanmıyorum okulda bi çocuk var boyu 168 kilo 78 o gayet iri duruyor:D

4. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yaşın 17, eğer güzel beslenir ve sağlıklı yaşarsan 3 cm kadar daha uzayabilir boyun. Benim boyum liseden sonra bu yaşıma kadar sanırım 3-4 cm arasında uzadı.

EMN bunu beğendi.
  5. xtina

xtina Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH benden alsın sana versin ne deyimkii :D :D ama bence çok güzel bi fiziğin var açıkçası aşırı kaslı insanlardan tiksiniyorum :D :D

EMN bunu beğendi.
  6. Core

Core Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşıma katılıyorum kesinlikle, alt yapı olmadan ilk 3 ayda büyük bir değişim bekleyemezsin.

EMN bunu beğendi.
  7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    ölçülerini okuduğumda kendi vücudumu görüyorum sandım :)

benimde boy ;1.67-70 arası
    kilo 54
    bel 73-74
    omuz 110
    göğüs 95-96
    kol 28-29
    (7-8ay önce fitness bıraktım, 3.5 aydır muay thai yapıyorum)

sana gelince 3 ay için fazla birşey bekleme forumda 3ayda şöyle oldum 5ayda böyle oldum diyenlerin hepsinede inanma.
    + herkesin genetiği farklıdır, bu iş iyi beslenme yeteri kadar dinlenme ve doğru antremana bakar. Genrise protein tozunu bende kullandım bence diğer protein tozlarından farkı yok umarım sana fayda sağlar. Senin tek yapmaman gereken asla pes etmeyerek hedeflediğin vücuda kavuşana kadar devam etmek. Eğer uzun süredede gelişim sağlıyamazsan otur ve düşün neyi yanlış yapıyorum diye(uyku,beslenme,antreman) sonra düzelt.

EMN bunu beğendi.
  8. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    bence gayet fit ve iyi bir vücudun var tek eksiğin karın kasları onu da yaptınmı daha ne istersin.herkesin hayal ettiği vücuda kavuşursun bence

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:52 ----------

bu kötü bişeymi

EMN bunu beğendi.
  9. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    ben fit değil hacimli bi vücut istiyorum.galiba kilo eksiğim var.şimdi kilo almaya çalışıyorum.karın kasları için pek uğraşmıyorum.diğer bölgeler kadar uğraşsam belki six pack çıkar:).ama bi omuzlarim genişlese çok iyi olacak.

10. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum bence 3 aylık ve ev çalışmasına göre güzel gelişmişsin,nasıl gelişme yok diyorsun anlamıyorum =)

EMN bunu beğendi.
  11. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    göğüs ölçüsü hariç hiç bir ölçüm ilerlemedi.zaten zayıf bir yapıya sahibim çelimsiz gözüküyorum.ve bir an önce hacimlenıp güçlü gözükmek istiyorum.

12. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    3 ay kısa bi süre sabır ve azimle daha iyi yerlere geliceksin,durumun varsa spor salonuna yazılman daha iyi olur.Kilo almak için Karbonhidrat'a yüklenmelisin WEIDER Mega Mass 2000 senin işini görür ben kullanıyorum olumlu sonuçlar aldım.

EMN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş