3 ay body boy 209

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zekico tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zekico

zekico Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    herkese iyi forumlar.baslıkta da belirttiğim gibi boyum fazla uzun.doktor a gitttim herhangi bir hormon bozuklugu yok,ailede herkes uzun zaten.4 sene basketbol oynadıktan sonra okuldan dolayı bırakmak zorunda kaldım.1 sene öss hazırlık kılo aldım vucudum gitti.simdi spor salonuna yazıldım ve body ye baslıyalı 3 ay oldu.
    boy :209 cm
    kilo:115 kg
    yas:18
    gittigim salondaki hoca bana bir program verdı onu yaptım 1 ay sonra yine program degiştirdi bu sefer agırlıkları arttırdı 9-7-5-3 tekrar şeklinde bu programıda 2 ay yaptım ve 2 hafta sonra bıtıcek.bittigi zaman hergun bir bölge şeklinde yanı bırgun omuz,bır gun gogus gibi bu tarz programa geçiceksin felan dedi.simdi ben body sporunu bilmediğim için sizlere danısmak istedim.su an kullandıgım supplementler:
    weider premium whey spordan once ve sonra içiyorum
    gaspari amınomax 8800 amınoasit yine once ve sonra 5er tane
    BIORhythm Adrenalean yag yakıcı cardiyo gunleri 2 tane,body gunlerı 1 tane bu yag yakıcıyı kıbrısta okuyan arkadaşım rum kesiminden alıp getirdi tr de yokmus galiba.
    supplement konusunda erken almıssın dıyenler oldu spor salonunda ama ben zaten onceden yapıyordum body basketbol coach ının gozetımınde,o zamanlarda top ıdmanından sonra bize proteın tozu ve amınoasit veriyolardı.

haftanın 3 gunu cardıyo ınvertal programı,3 gunu body,1 gun off yapıyorum su an.birkaç tane fotograf çektim:
    http://g1303.hizliresim.com/17/k/l5lun.jpg serbest poz
    http://c1303.hizliresim.com/17/k/l5mcn.jpg biceps
    http://c1303.hizliresim.com/17/k/l5mkx.jpg sırt+biceps
    http://c1303.hizliresim.com/17/k/l5mq6.jpg triceps

basketbol geçmişim oldugu için spora soguk olmadıgım için agırlıklar fena degil mesela bench press de 9 tekrar 65kg le baslıyıp 7 tekrar 70kg,5 tekrar 75kg,3 tekrar 80kg la çalısıyorum ama yag oranım fazla,3 ay onceki vucudumdan hiç bir fark yok göruntu olarak buda motıvasyonumu kotu etkiliyor.beslenmemede dıkkat ediyorum spor gunlerı 10 yumurta beyazı,ton balıgı,kırmızı et yiyorum.sizlere sorum su neden vucudum hiç gelişmiyor?çok mu erken daha bunu soylemek için?boyum uzun oldugu için salondakıler kaslar uzun gelişim yavas olur felan dediler,bide vucudumda karın bolgesınde yaglanma var,yanlarda bunlardan kurtulmak için kardıyo ve yag yakıcı kullanıyorum 1 aydır erken mı daha?konustugum bazı kişiler yag yakıcıya gerek olmadıgını soyledıler ama gobek kısmında ciddi yaglanma var.Merak ettigim bir diger konu ise benden daha hafıf yapan kişilerin bile gögusleri belli olurken benım hala dumduz,acaba yag oranından dolay mı?Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. zekico

zekico Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Hala cevap bekliyorum, yardımcı olabilecek biri yok mu??

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş