3. Ayımdayım/bir ay önceki ve sonraki halim/Yas 14 Boy 1.64cm Kilo 55/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sagopat6167 tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaslar body'e yeni basladım sayılır 3. ayımdayım spor salonuna gitmeden dumbell vs. kaldırmadan kendimce kas yapıyorum sayılır :)
    iste bir ay önce cektigim foto ve simdiki cektigim fotograf yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Ekli Dosyalar:

2. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Gelişim var , kasların daha sıkılaşmış , sanırsam bir kilo kaybı olmuş , ama vücudun gayet iyi hacim yapman lazım artık :)

Senin için kas yapmak basıt
    Bide gel bana sor kas yapmak nedır dıye
    Boy 1.94
    Boy nkdr uzun olursa okadar fazla kilon olması lazm , ayrıca uzunların kolları zor gelısır. :)
    Şanslısın...
    Bende şanslıyım , yavaş yavaş ama mükemmel gelişim :))

sagopat6167 bunu beğendi.
  3. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Sen yine iyisin boy 1.94 istedigin gibi kas yapabilirsin ama ben biraz korkuyorum boyum uzamıycak diye o yüzden fazla yüklenmiyorum ve hacim nasıl yapılır hicbir bilkim yok zaten pekde yapmak istemiyorum iri birisi olmak istemiyorum normal bir sekilde ve kaslı olmak istiyorum fazla kasıda sevmiyorum

4. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Hacim yapmak öyle iri yarı bırı olmak değil ki ,
    İstediğin kiloya kadar hacim calısırsın..
    En azından spor yapmayan sıradan ınsanlardan daha iyi durur vücudun ve sağlığın...

Ayrıca 1.94 boyda istediğin gibi kas yapamazsın uzun kolda kas yapmak cok zor...
    Misali sen 1 ayda biceps'in belirginleşiyorsa ,
    Benim 2 ayda biceps'im belirginleşir..

5. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    genetigin güzel devam

6. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dumbell kullanmadan 3 ayda vücudunu bu hale getirdinse dumbellla çalıştığın zaman vücudun nasıl olur kim bilir :) Bence beslenmeni biraz daha dikkatli yaparak salona yazıl yada evine dumbell alıp ağırlıklarla çalışmaya başla , başarılar dilerim... :)

7. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    aynen dedigin gibi sıradan insanlardan daha iyi ve biraz daha arısını istiyorum ama evet belki fazla zaman alır uzun kolda kas yapmak ama ömür boyunca kısa kalmaktan her türlü iyidir derim yorumun için tskler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:54 ----------

ysimdilik dumbell kullanmayı ve spor salonuna yazılmayı düsünmüyorum bu yas icinbiraz erken gibi gelisimimi tamamıyla tamamlayınca yazılcam suan sadece alt yapıyı olusturuyorum ve doğru dedin biraz dengesiz besleniyorum zamanla daha iyi beslenmeye calısıcam malum irade meselesi yemeden duramıyorum o yüzden göbekte biraz yağ var yorumun icin cok tesekkürler iyi forumlar

8. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yanlız bunun yanında basket oynamanı da öneririm dostum bence bu yaşlarda boy uzamasına önem vermek lazım ben keşke senin yaşındayken baskete daha çok önem verseydim diyorum şimdi...

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne 2 ayı, tam 8 ay uğraştım :)
    1.94 boyundayımi 95 kiloyum.
    6kg*2 dambıl ile başladım, en son her biri 20kglık dambıllarla iki kol toplam 40 kg hammer curl yapıyordum 12 tekrar. ama yine de istediğim bicepsi elde edemedim :D
    uzun boyu ıslah etmek çok zor iş.

bravehearts bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş