3, ayım.. Program değişikliği...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gundener tarafından 24 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gundener

gundener Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar gıttığim salondakı hoca biraz fitness tarzı 2 aydır benı calıstırıyor ve 3. ayıma gırerken ben halen cok fazla gelısım gostermeedım şimdi flexor forumumuzda 1 2 3 aylardakı calısmaları yazmıs ben bunlaraa gecmek ıstıyorum ama tekrar 1 . aydan mı baslamama lazım yoksa 3. aydan dırek devam edebılırmıyım

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodybuldinge-yeni-ba-layanlar-1-t12394.html

buda dedıgım flexorun program lıstesı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:37 ----------

lexor su sozlerıne ;

İleriki zamanlarda 3. aydan sonra artık standart proğramlar aşılmış adeleler gelişimini tamamlamış hoca çalışkan bölge ile tembel bölgeyi tespit etmiş çalışkan bölgeyi yerinde tutarken tembel bölgeyi tamamlayıcı proğram yazmış kısacası size biraz yüklenmeye başlamıştır..

cunkı bızım salondakı hocanın adam akıllı bır sey ıle ılgılendıgı yok adam varsa yoksa karı kıza muhabbet yapsın onlarla koussun falan fılan baslarda sizin yeni başlayanlara verdiğiniz gibi program verdi ama sonra 2. ya girerken bi sürü hareket ekleyip setleri arttırdı falan filan başka bisi yapmadı ne vucuduma baktı ne calısmalarımı takıp ettı adam sadece kagıt ustundekı olan calısmayı arttırdı bende sizin 1.2.3. ay programlarınızdan 3. aydan dvm etmeyi dusunuyorum ama onckeı programım farklı oldugu ıcın sorun olurmu sızın 1. ay programınızdan mı baslamak laım bi bilgilendirirseniz cok sevinirim..

dedıgım programınızda sunlar

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/b...-1-t12394.html

bı kac yerde aynı seylerı yazdım ama endısemı anlarsınız bosu bosuna yanlıs bısı yaparak hem kendıme ezık etmek hemde zamanıım bosa harcamak ısteıyorum bılınclenıp ona gore sporuma cvm etmek ıstıyorum

Not: hocam bu arada sporla ılılenmeyen bır kısı degıl 15 yıllık profosyonel danscılık ve egıtmenlık yapıyorum yanı kondısyonum ve vucudum ıyı duzeyde sadece vg calısmalarına yeni başladım .

2. gundener

gundener Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konu gncel yorum beklıyorum

Sayfayı Paylaş