1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3.ayım antrenman programında öneri ve yardım bekliyorum resimli

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kronikasabi tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kronikasabi

kronikasabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar herkese,Yaşım 21 ,bodyde 3.ayımı doldurmak üzereyim.İlk 1 ay gittim sonra 20-25 günlük bir okul tatili girdi son 2 aydır gidiyorum 3. ayın bitmesine 1 hafta gibi bir süre kaldı.Gittiğim spor salonunda programı açıkçası pek beğenmiyorum spor salonu sahibide hiç kimseyle ilgilenmiyor asmış bir program yeni gelende aynı programı yapıyor 3-4 aylık insanda aynı programı yapıyor anlamıyorum.İstediğim gibi bir program bulamadım aşağıda vücut resimlerim var vücuduma uygun beni toparlıyabilecek bir program lazım kaslarım hiç belli olmuyor birazda eritmem gereken bir göbeğim var ama hem zayıflayıp hem hacim kazanmaya çalışmıyorum zaten, ama diyorum ki hacim kazansam göbeğim toplar mı yada ilerde eritebilir güzel bir fiziğe sahip olabilir miyim ama bunun içnde bana yardımcı olucak bilgili insanların yorumlarını bekliyorum hatta yeni bir program bile hazırlayabiliriz diyorsanız çok güzel olur şuan yaptığım programın resimleri aşağıdadır.

Benim resimlerim

http://i43.tinypic.com/n1bfv4.jpg

http://i42.tinypic.com/m7xe1y.jpg

http://i39.tinypic.com/3wl14.jpg

http://i39.tinypic.com/2nallpx.jpg

İdman programım

1.gün

http://i44.tinypic.com/ajv2bm.jpg

2.gün

http://i39.tinypic.com/8znryw.jpg

3.gün

http://i43.tinypic.com/dngak0.jpg

4.gün

http://i44.tinypic.com/250qv88.jpg

2. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    senın cardıo yapman lazım dostum yaglarını ilk önce yakıp sonra hacım programına geçmen lazım programına baktım bende begenmedım adam sana barfıks vermıs orda bittim zaten.sorunada cevap vereyım hacım kazansan gobegın falan toplamaz dediğim gibi güzel bi cardıo programı duzenlı beslenme yaparsan bu iş olur

3. kronikasabi

kronikasabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cardio programı olarak ne yapmalıyım bi aralar ağırlık çalışmaya başlamadan önce 20 dakika koşu yapıyordum çalışma sonunda mekik ve oturarak twist hareketi yapıyordum ama bi faydası olmadı boşa gittiğimi hissediyorum salona düzgün bir çalışma programına ihtiyacım var bulundğm ilçede de başka spor salonu yok okul bitene kadar burda idare etmek zorndaym ne gibi bir cardio programı önerilebilir bana yada ağırlık çalışma programı ? he bi de arakdaşla protein tozu siparişi vermiştik hydro platinium bu hafta onları kullanmaya da başlıycaz

Son düzenleme: 6 Nisan 2012
  4. onemen

onemen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    polis
    bence ilk önce yogun bir cardio yapmalısın bu aradada agırlık antremanlarına devam edebilirsin kardeşim formda araştırırsan cardıo ile ilgili konular sana yardımcı olabilir

5. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    İlk gün göğüs (çok fazla hareket var) ve bacak ? 2 büyük grubu aynı anda girmek? Programın bence baştan yanlış.

bdyc22 bunu beğendi.
  6. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Önce normal bi kardio yap 2 hafta filan . Sonra kondisyonun biraz arttımı Hitt Kardio'ya başla . İyi netice alıyolar çoğu arkadaş . Ne olduğunu bilmiyorsanda Arama Yerine '' Hitt Cardio '' Yazıp arat bulabilirsin başlıkları .

7. m3hm3t3

m3hm3t3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Haftanın 3 gunu vg 3 gunu kardiyo yapabilirsin. Yag yakımını hızlandırmak için carnitine ve cla alabilirsin. Kullandıgım bi program verebilirim yapmak istersen tabi kendine gore degistirebilirsin yada aynısını yaparsın.
    1. Gun
    Bench Press 10.8.6.4 (her tekrarda agırlıgı arttr)
    Dumbel Fly 3x10
    Üst Göğüs Press 10.8.6.4
    Butterfly 4x10
    Barbell Curl 10.8.6.4
    Hummer Curl 4x10
    2.Gün
    Enseye Çekiş 10.8.6.4
    Tek Dumbel Rowing 4x10
    Ters Açış 3x10
    Karna Çekiş 10.8.6.4
    Telde Triseps 10.8.6.4
    Fransız 4x10
    3.Gün
    Omuz Press 10.8.6.4
    Omuz Açış 4x10
    Ön Omuz Press 10.8.6.4
    Öne Açış 4x10
    Leg extension 4x10
    Leg Curl 4x10

8. kronikasabi

kronikasabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman ilk hedefim kilo vermek bi de protein tozuna başlıycaz siperişini vermiştik onu kullansam yag yakımına bir ters bir etkisi olur mu ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:07 ----------

m3hm3t3 dostum bu önerdiğin programı mesela 3 gün cardio yapıp 3 gün bu programı mı uyguluyaym gittiğim spor salonuda 5 gün açık iyi mi cumartesi ve pazar kapalı spor salonu bi acayip yer çözemedim gitti zaten cardioyu 2 güne indirsem güzel tavsiye edeceğin bir cardio programı var mı yoksa koşu,twits mekik ile bu iş çözülür mü

9. m3hm3t3

m3hm3t3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Proteinin hiç bi şekilde hiçbirşeye zararı yoktur. Benim yazdıgım programı 1. gun p.tesi 2.gun çarş. 3.gun cuma olarak calıs salı ve perş. gunleri kardiyo yapabiirsin ozaman. Kardiyo hiç yapmadıgım için bi program cıkaramam onu forumlardan takip et ordan kendine gore bi program alabilirsin. Birde dusunursen carnitine tavsiyemdr. Basarılar

10. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    cardıo yapan bir arkadaşımıza hele yenı başlamış ise ilk programında bench press üst gogus falan nasıl önerilir şaşkınlıkla izlemekteyım

cardıo...

başlangıçta15 dakıka ısın ( bisiklet-koşu bandı farketmez)
    daha sonra 3 - 15 chest press
    daha sonra 3-15 leg extension
    daha sonra 3-15 bench dumbell fly gir
    daha sonra 3-15 leg curl
    daha sonra 3.-15 side lateral
    daha sonra 3-15 lat pulldown gir
    daha sonra 20 dakkalık bi bisıklet yap
    bittiktesen sonra triceps ve biceps 3-15 çalış
    bittikten sonra 3-20 side bend
    bittikten sonra 3 max mekik çek
    en sonundada 25-30 dakıka koşu bandına çıkabılırsın

setler arası 45 sanıye harketler arası 2 dakıka dinlen
    yemene ıcmenede dıkkat ettın mı bu iş olur..Salonda bu programı uyguluyoruz genelde ayda 5 kılo verılıyor.. kıloları agır yapma bi yağları yakalım daha sonra agırlık ıdmanına geçersın..başarılar

11. kronikasabi

kronikasabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bdyc22 dostum ben bu verdiğin programı hafta kaç gün uygulmalıyım ? her gn mü çalışayim bunları ?

12. m3hm3t3

m3hm3t3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay olmuş artık makinadan cıkıp bench e gecilebilecek bir zaman .

Son düzenleme: 7 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş