3. ayım ıcın bazı sorular...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ademaydogan tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 3. ayıma gırdım ama bütlerden dolayı gogus antremanımı bırakmak zorunda kaldım evdekı sar kglık damble ıle omuz calısıorum duzenlı olarak haftada 2 kere olmak uzere hareketler
    neck damble pres
    lateral
    arnold pres
    damble letaral raise

hareketleri 3.15 olarak yapıorum haftada 1 gün ön kol 1 günde arka kol calısıorum siz vıcudumda oransz bi gelişme olurmu acele olarak yorumlarınızı beklıorum duhduh

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  3. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ayımda bu programı uyguladım fakat goguslerımde artık 6 kg damble ıle kasılma hıssetmıorum o yuzden

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ademaydogan...o kadar bilgi sahibi olmasamda yinede bildiğim kadarıyla belli zaman geçtikçe ağırlığı arttırman gerekli diye biliyorum eğer sen 1 ay sürekli aynı kilo ile çalışmış isen eee artık ağırlığın üzerine biraz ekleme yapma zamanın gelmiştir sanırım...yanlışsam düzeltirler burdaki deneyimle arkdşlr.. ama bildiğim kadarıyla bu şekilde.

5. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    normalde spor salonunda calsııorum zaten bech preste 30 kg gırıorum :) benım dedıgım sadece omuz calısıorum su aralar omuzumda bır gelısme gozlenır mı ? genelde bolgesel gelırme yok dıe bılıorum ama o konuda yardım almak ıstedım

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    illaki etkisi olacaktır..omuzlara..ama birde birşeyi düzelteyim eğer yine yanlışsam düzeltisnler..bölgesel gelişme yoktur diye bişeyi yeni duydum senden ben bölgesel yağ yakma yoktur diye biliyorum..yanlışın var sanırım..ama öz olarak tabiki evde bile çalışsan sadece omuz çalışırsan tabikide omuzlarında farkı göreceksindir.

burdanda takip edebilirsin...

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/...0.html?t=28590&highlight=b%F6lgesel+geli%FEme

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  7. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki tesekkurler

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş