3.Ayımı Tamamladım

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve seroxx tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Önce ölçülerim

04.03.2015 Kilo 62.5 - Omuz 103 - Göğüs 80 - Bel 79 -Kol 29
    04.04.2015 Kilo 64.1 - Omuz 106 - Göğüs 92 - Bel 81 -Kol 29 boyumda 1.78 flan.Yaşım 15 Kilo almak için yazılmıştım fitnessa.
    04.05.2015 Kilo 64.9 - Omuz 10 - Göğüs 93 - Bel 83 - Kol 29
    15.05.2015 Kilo 63.4 - Omuz 110- Göğüs 94- Bel 79- Kol 30
    Başladığım Gün
    1. http://i.hizliresim.com/DlpY23.png
    2. http://i.hizliresim.com/mGmM3Y.png

29.03.2015 te çektiğim bir fotoğraf
    http://i.hizliresim.com/P5m1l7.jpg

04.05.2015 çektiğim fotoğraflar
    1. http://i.hizliresim.com/mP71d1.jpg
    2. http://i.hizliresim.com/2gN8yj.jpg
    3. http://i.hizliresim.com/EY65b8.jpg

11.05.2015 çektiğim fotoğraflar
    1. http://i.hizliresim.com/DMADY1.jpg
    2. http://i.hizliresim.com/RYvDgj.jpg

1.5 kilo vermişim sanırım yağ yaktım.Sabahları kalkar kalkmaz 10-15 dakka kültür fizik hareketleri yapıyordum sanırım o yüzden.Onun dışında sonunda kolumda bir gelişme oldu belim inceldi.Sizin yorumlarınız neler ?

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet biraz kg almalısın fakat kasların gene biraz parçalanmış görünüyor egzersizler de iyisin kg konusunda http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani bu linkteki kurallara göre tükete bilirsin başarılar ;)

3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    hayır çok ciddiyim git yemek ye sporu bırak böyle olacaksa sağlığına zarar edersin aslanım

Kullanıcı adları dışında hitap etmek (kardeş,dostum,hocam,üstad dışında marjinal ifadeler panpa,hacı gibi) yasaktır!Lütfen üslubunuzu düzeltiniz,forum kurallarına uyunuz.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Haziran 2015
  4. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Eleştiryi iltifattan daha yararlı bulurum ancak doğru bir uslüpla söylenildiği zaman.İyi amaçla söyleseniz bile ''Git sporu bırak koçum'' insanın şevkini kırıyor.

sinameki ve Koeksal bunu beğendi.
  5. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    dost acı söyler dostun varsay aslan

feritferitxd bunu beğendi.
  6. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Son mesajlarına baktımda insanların sadece moralini bozuyorsun.Başka bir işin yok sanıırm sende haklısın :D

7. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    İlk gün ile son gün arasında gözle görülür fark var. 3 ay için gayet güzel bir gelişim, yulaf ezmesi, proteini, zeytinyağı, somon balığı ve çiğ badem, yer fıstığı, fındık tüket, hacimlenmene yardımcı olur.
    Acele etmene gerek yok, 3 ayda ne yaptı isen biraz arttırarak devam et, 1-2 yıl sonra çok güzel az yağlı ve kaslı bir vücudun olur.

Kendini bulka vermiş, 50 santin yağlı kollulara bakma, az yağlı define bir vücut her zaman daha güzel durur...

8. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

9. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Yulaf ezmesi kullanma önermiyorum, bağırsakların falan çalışmıyorsa yiyebilirsin ancak böyle bi hazımsızlık sorunu yoksa yeme.. zamanında bana da önerdiler gelene gidene yulaf ezmesi yapıştırıyorlar.. bağırsakları çok fena çalıştırdığı için hazımsızlık sorunun yoksa kilo almanı engelliyor.. yani biraz daha açık konuşacaksam bol bol büyük abdest ihtiyacın oluyor.. kilo almak istiyorsan kullanma.. ayrıca gerçekten rahat bi 10 kilo alman şart ye iç yat kafana o kadar yağsız define vücutlu olmayı kafana takma önce belli bi kas kütlesi inşa et önce bulk..

10. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumunuz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.Sanırım artık dediğiniz gibi ne bulursam yiycem.Ne bulursam derken abur cubur tarzı şeyler değil.Çünkü böyle kilo almak gerçekten çok zor oluyor

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  11. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Yulaf ezmesi Besin öğeleri (100 gramda)
    Enerji(kcal) 356
    Karbonhidrat(gr) 60.7
    Lif(gr) 7.6
    Protein(gr) 12.6
    Sodyum(mg) 4.1
    Yağ(gr) 7
    Yulaf ezmesi alabileceğin en sağlıklı ve temiz karbonhidratlardan biridir. Yani amacı sadece tuvalete çıkarmak değildir. Tabiki abartmadan kullanmalısın. Ne zamandır spor yapıyorsun yada ne kadar kullandın bilmiyorum ama ben 6 yıldır kullanıyorum...
    Unutmayın bulk yapmak kolaydır, zor olan onu define etmektir, o yüzden hazır yağsız vücut var iken bozmadan kas kütlesini arttırmak daha faydalı olacaktır.
    Ayrıca yaşlarınız daha 15-16 önünüzde çok uzun bir yol var acele etmeyin...

12. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Elbette bir çok yararlı yönleri var ben yok yada var diye bir ifade kullanmadım, ama bağırsakları çalıştırdığı da aşikar o da başka bir etkisi.. lifli sonuçta..her sabah 100 gr yiyordum kahvaltıda, ve bende zayıf biriydim ama yinede hareketli bir yaşamım olduğu için bağırsaklarım falan iyi çalışıyordu hemde yaşımız küçük sonuçta bu yaşta bağırsakların tembel olması beklenemez.. yani bütün bunların üstüne lifli bişi yeyince insan kilo almada zorluk çekiyor alamıyor onu yemeyi bıraktım tuvalet ihtiyacı kaç günde nedir nasıl olur diye bakarken standardın üstündeymişim anca anca standart düzeye ulaştım... lifli olduğu için biraz daha kilolu insanlara yönelik bana kalırsa.. ha tabi elbette bende define vücuttan yanayım ama bazıları abartıyor işte yağ oranımı %8 e düşürmeden bana rahat yok, kolumu 45 cm yapmam lazım off gibi takıntı haline getirenlerde var.. ben şahsen bu sporun, profesyonel anlamda modellik,yarışmacılık gibi bu işten kar sağlanacak bize katkı sağlanacak bir şey olmadığı müddetçe öyle ince ince kalori hesabına girilmemesi taraftarıyım.. insan herşeyi yemeli.. tabi herşeyi derken sağlığı bozacak türde şeyleri zaten sadece sporcu değil normal insanlarda tüketmemeli.. biraz uzun odlu sanırım ama sporu bir takıntı haline getirmektense bi deşarj olma bizi mutlu eden bir unsur olarak görmek taraftarıyım :)

asilcenk ve kasmıodane? bunu beğendi.
  13. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    ÖNCE SAĞLIK BEYLEEEEEEEER SAĞLIK

14. seroxx

seroxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Oda doğru hocam sonrasında yağ yakmakla niye uğraşayım ki Savaş Cebeci de hiç bulk flan yapmamış banada saçma geldi 2 ay fit gezip 10 ay bulk yapmak.Dediğiniz gibi 15 yaşındayım daha yavaş yavaş sabretmem lazım.

15. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Sana katılıyorum ve bu genç yaşında bu kadar güzel yazdığın için tebrik ediyorum. Ancak her insanın bünyesi farklıdır, kimisi doğuştan şanslıdır, bünyesi hızlı çalışır ve yediğini yakar, kimiside yediğini yakacak diye uğraşır da uğraşır. Yiyeceklerde böyledir herkeste aynı etkiyi yaratmaz ama besin değerleri sabittir ve herkese eşit besin kazanımı sağlar. Yağ oranı, kol hacmi vb. bunlar amatörler için gereksiz bilgilerdir bencede. En güzel olan aynada kendine balkınca kendine yakıştırdığın vücuttur. Hepinize kolay gelsin, dediğin gibi zevkini çıkarın bu sporun yaşınız daha çok genç...

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  16. Calient3

Calient3 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam antremanınız nasıldı acaba kardiyomu yoksa ağırlıkmı çalıştınız

Sayfayı Paylaş