3.5 Aydır Çalışıyorum Gelişimimden Memnun Değilim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Stream tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Stream

Stream Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    http://imageshack.us/photo/my-images/832/29012013055a.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/694/29012013057.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/259/29012013058.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/20/29012013059.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/21/29012013063.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/5/29012013065.jpg/

Öncelikle beslenme şeklimi anlatayım yatılı okulda olduğum için herhangi bir diyet yapamıyorum sabah kaHvaltılarımda inanılmaz yetersiz çok düşük miktarda proteinli yiyecekler piknik türü şeyler çıkıyor.Öğle ve akşam yemeklerim fena deil ama yinede bu sporu yapan birisi için yetersiz genellikle öğle yemeklerini 2 porsiyon yemeye çalışıyorum.Bunların haricinde günde ağırlık çalıştığım günler 2 çalışmadığım günler ise 1 ölçek protein tozu kullanıyorum.Protein tozunu sabah kalktıgımda 6.30 gibi ve spordan sonra alıyorum şimdi gelelim çalışma programıma.

Haftada 4 gün okulumuzdaki salona gidiyorum 1 gün göğüs ve biceps 2. gün sırt kanat ve triceps çalışıyorum. Çalışma programım sırasıyla bu şekilde gidiyor.Tam anlamanız için 1. göğüs biceps 2. sırt triceps 3. göğüs biceps 4. sırt triceps + omuz bu şekilde tekrar başa dönerek gidiyor.

Göğüs haraketlerim sırasıyla
    1.Flat Benc Press
    2.Flat Bench Dumbbell Pressys
    3.Flat Benc Dumbbell Flyes
    4.İncline Benc Press
    5.İncline Dumbbell Press

Biceps Haraketlerim

1.Standing Barbell Curl
    2.Preacer Curl
    3.Hammer Curl

Sırt Çalışırkende
    1. Enseye Çekiş
    2.Geniş Tutuş Göğse Çekiş(Lat Macine Pull Down)
    3.Dar Tutuş Göğse Çekiş
    4.Barbell Ben Over Row(Barbella karına çekiş yapıyorum.)

Triceps
    1.Standing Cable Pus Down
    2.Lying Tricep Extension
    3.2 Sandalye arasında eğilip kalkıyorum pek anlatamadım ama

Haftada bir ise omuz çalışıyorum.

1.Dumbell Laterel Raise(omuz yana açış)
    2.Barbella çeneye çekiş
    3.Beind The Neck Press

Okul yarı yıl tatiline girdiği için 10 gündür çalışamıyorum. Evde şınav çekiyorum sadece fotograflar 31 ocakta çekilmiştir.
    Fotoğrafları malesef yüklemeyi beceremedim siteye birisi ö.m ile basit bir dille nasıl yükleneceğini anlatırsa sevinirim.Ve de protein tozu kulanımım sağlık raporuna gireceğim için kötü sonuçlar çıkarırmı acaba karaciğer yağlanması gibi.?

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bence bicepslerin 3.5 ay için gayet iyi.Sanırsam sen kas yapmak isterken kardiyoyu es geçenlerdensin.Vücudun yağlı ,programına kardiyo antremanları ekle vücut kendini göstermeye başlar. bence kendi gelişiminden memnun olmama sebebin bu. artı olarak 3.5 ayda fazla bişey bekleme fotoğraflardan iyi inceleyen gelişim görür,sen kendin ben gelişiyorum diyorsan gelişiyorsundur 3.5 ay için.Programına bacak çalışmasıda enteğre ediceksin keşke 3.5 ay önce spora başlamadan şu güzelim forumu bir güzel inceleyip başlasaydın şimdi sana bu yorumu atmıyor olucaktım sende gelişiminden memnun kalıyor olucaktın.Neyse hiçbirşey için geç değil dediklerime kulak as forumu tekrar gözden geçir kafi..

3. ivandrago01

ivandrago01 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bicepsler güzel gelişmiş,belin çok kalın gözülüyor.Yediklerine dikkat et ve kardiyoya ağırlık ver.3.5 aya göre çok normal Başarılar.........

4. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Sakın umutsuzluğa kapılma.Benimle aynı programı yapan arkadaşım var.Beraber başladık.Aynı şeyleri yiyoruz.Hatta onun yemesi benimkine oranla daha düşük.Ama adam 3 ayda 4.5 cm kol attı.Ben daha 1.5 cm.İnsandan insana değişiyor. En temiz 1.5-2 yıl gibi bi sürede belli olur herşey.

5. impassive

impassive Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    3ay bir kere cok kısa 1 zaman ama diyorsan bilader ben sabırsızım benım cok cok cok kısa zamanda vucutu toplamam lazım o zaman aga
    p90x uygulucaksın haftanın 6gunu 5gunu yapcaksın ful yogayı helede kesınlıkle yapcaksın
    ben bak 1.5yıldır spor yapıyorum boks sayesınde başladım spora nese ilk 1yıl boyunca sadece abi mekik calıştım belı ınceltıp omuzlar dar bady gıyıp tkaılmak gıbı salakca 1 duşuncem vardı tabi 1yıl mekık cardio yapa yapa 1.75 boy 80 kilo duştuk 177 boy 64kilo 1 baktım eskıden babayıgıt felandım omuzlar cok genıştır bızım cocuk gıbı kalmışım ve 2ay bady gıttım abi bady gıttım mekıkde cektıgım halde 1 baktım yanlarda yaglar cıkmaya başladım sonra dedım muro boyle olmıcak yıne kendı bıldıgın yollardan kendının hocası olcaksın ve araştırdım ettım p90x buldum p90x 3.ay 3.haftasına gırcem bu pazartesi abi 3ayda vucutu 1 topladım aklın durur 2aydır proteın tozu kullanıyorum hayatımda ılk defa aldım yanı ben senın yapamadıgın vucutu 3ayda p90x sayesınde yaptım benım vucutum öyle cok super degıl ama yine iyi toparladım ful mekik ceken 1 vucuta gore kollar ıp ınce nebılıyım cocuk gıbıydım he şunuda soylıyem yoga duydum ilk ben sanıyom boyle nefes alıp ver felan tvde goruyoz ya 1 karı vardı dedım yapmam olm ben delıkanlı adam yogamı yapar gıbı gerızekalı 1 duşunceye gırdım yıne o el felan bırleştırıyorlar moooooo dıye 1 ses cıkartıyorlar onları yapmıyom orası ayrıda abi yoga sayesınde hem kaslar uzun oluyor hem esnek oluyorsun hemde daha cok yag yakıyorsun ayık ol belde yag kalmadı usta belde eger ciddiye alırsan beni özelden yaz sana fotolarımı atam ama 1ay oncekı halım cok gelıştım şuan o fotolara gore helede kolla gogusler sana yardımcı olurum

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş