3,5-4 Aydır Bu Sporla Uğraşıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nightlight tarafından 25 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 20 ben bodye nisan 2005 te başladım 1 ay yaptım omzumu sakatladım bıraktım,sonra haziranda yine 1 ay gittim 2,5 ay ara verdim.Eylül ortasında tekrar başladım 1 ay çok ağır girmedim sonra 1 ay deifnasyon yaptım ve 2 aydır ağır çalışıyorum.İşe falan girdiğim için performansım düşebiliyor.Son 2 ay sadece amino kullandım ve düzgün beslenmeye çalıştım,bunun dışında birşey kullanmadım,ilerleyen günlerde optimum nutrition ın protein tozunu kullanıcam daha elime geçmedi,belki birde tiribulus düşünüyorum.Çocukluktan beri gelen bi yüzme altyapım var yazları sağlam yüzerim.Yani bu kadar,resimleri dandik bir telefonla çektim ondan yarım yamalak zaten 1 ay önce çekmiştim,biraz karanlık ama az çok anlaşılıyor.Bundan iki sene önce yağ tulumundan başka bişey değildim,ben çok hacim veya bir body ci vücudu istemiyorum fit olmak istiyorum ama sürekli dahası olsun da istiyor insan.Tavsiyesi olan varsa yazabilir.[​IMG]

2. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada yazmamışım boyum 1.80 kilom şuan 76-77 seyrediyor kasım ortasından aralık sonuna kadar 4kilo aldım,ocağın ilk haftasında bıraktım ara verdim bu pazartesi yani 23'ünde tekrar başladım.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bence 2 ay daha yap sonra sıkı bir beslenme ve karbonhidrat+amino+cretine kullan sağlam ant yap vuvudun toparlanır..
    bunlar bitince vucudun farklı bir bulmaca çıkarıcak onuda çözeriz :D

4. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    madem çok hacim istemiyorsun
    omuz biceps ve alt karın kaslarına odaklan.
    (triceps lerinde içeri göçmüş gibi, onları da bi parça büyüt)
    diğerlerini de çok olmasa da düzenli çalış.
    daha yeni olduğun için, çok zorlamasan da gelişeceklerdir.

5. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    şu anda fit bi vücuda kısmen sahipsin zaten biraz daha kas kütlesi kazanırsan eğer vücut bütünlüğünü bozmadan çok daha ii olursun.Fit bir vücudun en çok ihtiyaç duyduğu yerler göğüsler vev karındır benim düşüncem bu tabii herkese göre deişir bu.Ama yapın istediğin vucudu elde etmek için müsait duruyor...

6. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tricepsler fotolarda belli olmuyor karanlıkta kalıyor,salondan söylediklerine göre tricepslerim iyi,ama resimler çok karanlık.Bunun dışından flexor neden 2 ay daha yap sonra şunları kullan dedin?Ben bundan sonraki 3 ay optimum nutritionın gold standard proteinini kullanıcam bunun içinde zaten baya bi komplesk var(burada yazmaya gerek yok içindekileri herkes bilio),bunun yanında tribulus kullanıcam.Alt karına ağırlık vermeye başladım,şimdi benim yaptığım definasyon vakit kaybı oldu yani bırakmam söz konusuydu ondan yapmıştım,tabi yüklenince yine yağlanma oluyor ki enerji için de lazım.Mayısta yakmaya başlıyacağım ama bu 3 ayda yine cardioları düzenli olarak yapıcam ki definasyon son rötüşleri yapsın.Neyse eleştiri tavsiye yazın...şimdiden sağolun

7. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    tribulus neden kullanacaksın ki sağlığını bozmaya niyetin var sanırım??Çok yan etkisi olduğunu konusunda eleştiriler var ama...

8. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tribulusla ilgili kötü bişey duymadım bilen varsa yazsın.Benim kullanacağım optmum nutrition tribulus 625.Yani ben duymadıım bilen varsa özel mesaj atsın.

9. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    sanırım steroid bölümünde ayrıntılı olarak bilgilenebilirsin sanırım orada olması gerekiyordu biyerlerde okumuştum ama aklımda deil...Bide tribulusun özelliği sanırım doal testerojen maddesiymiş sanırım ama fazla genç deilmiyiz vücut zaten fazlasıyla testerojen üretiyor bence hiç gereği yok..Bence sen iicene bir araştır ondan sonra kararını kendin ver...Bu konu senin için çok önemli üstelik vücudunun doruğuna gelmeden böle maddeleri kullanmanın hiç gereği yok bence yeterince vücut gelişiyordur antremanlardan yeterli verimi alman gerekiyor.Beslenmene önem ver suplement kullan yeterli....

10. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben zaten suplementten muciza bekleyenlerden değilim çünkü iyi beslenmeye çalışıyorum,tribulusu denemk için düşündüm ama hiç yan etki dumadım hatta kesinlikle hormon değildir gibide olumlu yorumlar duymuştum.Benim vücudun aslında hızlı gelişme gösteren bi vücut,yani olumlu olumsuz çabuk değşim gösteriyor,ama şimdi ağır girmeye başladıkça beslenmeye takviye gerekio.Nese dediğim gibi tribulus ile ilgli kötü bşey duyan olursa yazsın özel mesaj atsında burayı işgal etmiyelim çünkğ sanırım bu kısma ait değil o konu,sorun olmasın.Nese saolasın.Düzgün bi makine olsa güzel resimler çekip yollucamda yok:(

11. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yolladığım resimlerden 2 ay sonraki halim,arada 25 gün bıraktım ve diet miet dinlemeden deli gibi yedim aklınıza gelecek herşeyi yedim doğal olarak yağlanmışım,bulk oldu.Kollarımın resmini çektim ama görüntüler net değil yine,zaten ben poz verme özülü olduğumdan.... :!: [​IMG]

12. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Aga, simdi disari cikicam, uzun uzun yorum yapmacagim ama kesin olan bir sey var, senin bu ise yetenegin var.
    Yasin 20 ama bakiyorum sirta, bakiyorum omuzlara, hepsi yerli yerinde.
    Hem daha yeni baslamissin.
    Belli ki bu işte önün acik, elbette daha isin basindasin ama malzeme cok iyi gorundu bana.
    Basarilar...

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Haaa, birde kendime dahil olmak uzere, yuzenlere paye vereyim :D
    Yuzen adamin hali başka oluyor caniiiiiiim!!!!
    Omuzlar kucuklukte yuzmeyle ilgilenmemislere gore genellikle cok daha iyi durumda oluyor.

15. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    Sağlam ve bilinçli yakıldığında supplementlerin zararı diye bişey sözkonusu değildir.Baba sen şimdi basacaksın wheyi sağlam da beslenme yapacaksın düzenli ve sert olmasına gerek yok (disiplin şart) çalışmalarla bak nasıl kütle koyuyorsun...
    Sonuç olarak korktuğun şey olmıyacak bu dediğimi yaparsan merak etme!! Yağsız net kas kütlelerine sahip olacaksın...

16. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Demek vücut dandikmiş kimse yorum yapmıyor :D Valla korktuğum şey gelmez işallah tabi başıma da ben bişeyden korkmuyorum ki :D Ben tribulus ile ilgili kötü bişey duymamıştım ondan öyle bilen varsa sölesin dedim ama geçti o konu saolasın.Nese vücutla ilgili yazın yazmaya değerse eğer...

17. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yahu saçmalama çok güzel vücudun var bence omuzlar özellikle
    karın kaslarını ve tricepsi belirginleştirirsen çok daha güzer olur

18. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Saol.Ya şu tricepsin adam gibi bi resmini çekemedik,olsa adam akıllı makina.Tricepsler resimlerde anlaşılmıo yani diğer her yerde eksik varda benim tricepsler aslında iyi ama resimde anlaşılmıo zaten beceremiom poz vermei.Karın daha belirgindi ama çok yemek yediğimden ne yaparsam yapim az yağ alıyotum şimdi 3,4 ay böle gider sonra atarım hepsini definasyonla,şidi atsamda yediğğimden geir gelcek, l carnitine kullanmam lazım şimdi uğraşmak istemiom,bi kere atarım sonra koruyorum istediğimde.78 kilo olmuşum.

19. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş