3-4 Ayda bir ara vermek? [SORU]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Syc0re tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Syc0re

Syc0re Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba,

[SORU] şekline yazmamın sebebi tavsiye olarak algılanmasını istemediğim için.
    Ağustos ayından beri aralıksız yapıyorum kurban bayramında salonun kapalı olması sebebiyle Atatürk Ormanında falan çalışmıştım.
    Yani hiç ara vermedim. Programım cuma pazar salı şeklinde şuan. Bunu Pazartesi Çarşamba Cuma yapmak istiyorum yapmasamda olur gerçi ama
    bu gün'den diğer pazartesiye kadar ara verirsem ama yemeğe aynı şekilde güne bol miktarda protein tüketerek devam edersem gerilermiyim ?
    Ya da bu gerileme dahada ilerlemem için iyi olur mu ? Diğer pazartesi dediğim önümüzdeki değil diğer hafta pazartesi :)

2. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Bu kadar detaylı düşünme 4 günde ağrıların bile geçmez eğer sıkı çalıştıysan beslenmeye aynen devam et pazartesi de başlarsın. Ha huzursuz olursan barfiks ve şınav çek, ama kondisyonundan bir şey kaybetmezsin. Her 3 ayda 1 hafta bence ara verilmeli, karbonhidrat kilo verilmeyecek düzeye getirilip protein yarıya düşülmeli. Maksat iç organları ve eklemlerin üstündeki yükü azaltmak, bu süre iki haftaya da çıkabilir bu sana kalmış. Kolay gelsin.

Syc0re bunu beğendi.
  3. Syc0re

Syc0re Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Teşe

Cevabın için çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş