3 + 3 aylık Supplement kombinasyonu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve leijona tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leijona

leijona Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba,
    3-4 yıllık bir antrenman geçmişim var. Değişik sebeplerden dolayı çok ara verip tekrar başladım fakat 9 aydır aksatmadan sporuma devam ediyorum. Şimdi ise bir supplement kombinesi yapacam 3 ay devam edip 1 hafta ara verecem antrenman ve supplementlere, sonra bir 3 ay daha devam edecem. Bu böyle devam edecek. Geçen 3 aylık süreçte Whey protein, Glutamine, Creatine kombinasyonunu kullandım. Bu hafta başı ise supplement kombinasyonunu oluşturup başlamayı düşünüyorum. Siparişlerim geldi :) Kullanmayı düşündüğüm şekliyle ben yazıyorum, sizlerin de desteğiyle son ayarlamaları yapıp ona göre başlayacam. Şimdiden destekleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Antrenman günleri:
    07:00 : ON Whey Protein + ON Gltamine 5 gr. + Aniamal Pak + 1 tablet 800Mg MSM + Anatropin 2 tablet.
    07:30 : Bsn Aminox + Muscle tech Nano Vapor + USN creatine x4 +Hydroxycut elit
    08:15 : Antrenman ( antrenman esnasında içtiğim suyun içine 2 adet glikoz tablet ve 5 gr Glutamine koyuyorum.)
    09:30 : Antrenmandan hemen sonra,ON Whey Protein + ON Gltamine 5 gr.
    10:00 : Bsn Aminox + Muscle tech Nano Vapor. + 1 tablet 800Mg MSM
    11:00 : 1. öğün yemek.
    14:00 : Hydroxycut elit +Anatropin 1 tablet.
    14:45 : 2. öğün yemek+Omega 3
    18:00 : 3. öğün yemek
    20:30 : 5 yumurta 2 sarısı yenecek.
    23:30 : ON Casein gold protein + ON Gltamine 5 gr.+ 1 tablet 800Mg MSM

Antrenman olmayan günlerde:
    07:00 :ON Whey Protein + ON Gltamine 5 gr. + 1 tablet 800Mg MSM + Anatropin 2 tablet.+USN creatine x4
    08:00 : Hydroxycut elit
    08:45 : 1. öğün yemek
    12:00 : 2. öğün yemek
    14:30 : Hydroxycut elit +Anatropin 1 tablet.+ 1 tablet 800Mg MSM
    15:00 : 3. öğün yemek+Omega 3
    18:30 : 4. öğün yemek
    21:00 : 5 yumurta 2 sarısı yenecek.
    23:30 : ON Casein gold protein + ON Gltamine 5 gr. + 1 tablet 800Mg MSM + USN creatine x4

Buradaki ürünler şu anda elimde ama 1 er adet önerileriniz doğrultusunda bir dahaki siparişimde değiştirebilirim, yada ekleyebilirim o yönden sorun olmaz.
    Evet görüşleriniz nelerdir? Bu arada yaşım 33 kilo 82 boyum 180.
    Belirtmeyi unutmuşum. Supplement kullanım miktarını üreticilerin önerdiği şekilde kullanıyorum...

2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Ne yaptın abi.Ben Creatine - Protein - Glutamin - Multivitamin - Omega 3 kullanıyorum ve idman olmayan günlerde kullanmıyorum.Bunun yerine 2 öğün protein.4 öğün karbonhidrat.1 öğün meyve ağırlık besleniyorum.Uyumadan önce casein protein tozu yerine 1 litre süt içiyorum.20 gr glutamini vücudun kabul etmez zaten israf olur.İdmanda supplementin hakkını veriyosanda kimse bişe diyemez tabi.

3. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ben şahsen beğenmedim leljona.çok fazla supplement var.gereksiz kullanım var.3-4 yıllık antreman geçmişinizi anlıyorum ama sabah kahvaltısıyla başlanmayan dietin devamına bakmamada gerek yok sanki.sonuç olarak sizin tercihiniz.yararını görüyorsanız ne ala

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    birdahaki siparisinde whey Glutamin ve creatin disinda baska birsey alma... antrenman günlerinde Glutamini sadece antrenmandan sonra wheyle birlikte 10g al yeter.. ayrica günde 3 ögün yemek az bence en az 5-6 ögün yemelisin... creatine antrenmandan önce degil sonra al Glutamin ve whey ile birlikte.. BSN aminox i antrenman esnasinda al onun yerine Saat 10 da yemek ye.. birde Sabah zaten Protein vs. aliyorsun antrenman günlerinde, yarim Saat sonra ne diye amino ve nano vapor aliyorsunki tekrardan? gereksiz israf.. onun yerine antrenman esansinda suyun icine 2 ölcek aminox koy o sekil al onu...

5. leijona

leijona Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Evet biraz abartılmış bir kombinasyon zaten bende ilk defa uygulayacağım için önerinize sundum. Yorumlarınıza bakarak ona göre tekrar şekillendirir bir bakarız. Ama Whey-Glutamine-Creatine - Aminox olamazsa olmaz fakat nano vapor dehşet bişey onu asla çıkarmam listemden :)

6. leijona

leijona Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu şekilde sanırım daha uygun oldu. Bu haliyle yorumlarınız nelerdir?

Antrenman günleri:
    07:00 : ON Whey Protein + ON Gltamine 3 gr. + Aniamal Pak
    07:30 : Muscle tech Nano Vapor + USN creatine x4 +Hydroxycut elit
    08:15 : Antrenman ( antrenman esnasında Bsn Aminox)
    09:30 : Antrenmandan hemen sonra,ON Whey Protein + ON Gltamine 5 gr.
    10:00 : 1. öğün yemek.
    13:00 : Hydroxycut elit
    13:30 : 2. öğün yemek+Omega 3
    17:00 : 3. öğün yemek
    20:30 : 5 yumurta 2 sarısı yenecek.
    23:30 : Muscletech phase 8 protein + ON Gltamine 3 gr.

Antrenman olmayan günlerde:
    07:00 :ON Whey Protein + ON Gltamine 5 gr.+USN creatine x4
    08:00 : Hydroxycut elit
    08:45 : 1. öğün yemek
    12:00 : 2. öğün yemek
    14:30 : Hydroxycut elit
    15:00 : 3. öğün yemek+Omega 3
    18:30 : 4. öğün yemek
    21:00 : 5 yumurta 2 sarısı yenecek.
    23:30 : Muscletech phase 8 protein + ON Gltamine 5 gr. + Bsn Aminox

Uyumadan önce süt içemiyorum midem ağzıma geliyor yatamıyorum. Creatini antrenmandan yarım saat önce almamın sebebi; üreticinin ürünün en iyi kullanış şeklinin öyle olduğunu belirtmesi, Glutamini de bir seferde 10 gr değilde vücuda ayrı zamanlarda alınması daha iyi olur kanaatindeyim.

Sayfayı Paylaş